Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Grupy pompowe do instalacji grzewczych

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Do czego służą grupy pompowe?

Grupy pompowe odpowiadają za łączenie układów zaopatrujących ciepło (np. piec c.o.) z obwodami odbiorników (np. ogrzewanie podłogowe, grzejniki). Są bardzo przydatne, aby rozprowadzać równomiernie ciepło po całym budynku. Mają za zadanie wymuszanie obiegu w instalacjach grzewczych.

Głównym elementem grupy jest pompa. Jej rodzaj zależy od wielu czynników. Grupy pompowe mogą być wyposażane w mieszacze, które służą do obniżania temperatury na zasilaniu lub powrocie z instalacji grzewczej. Grupy pompowe wraz z pompą są zamknięte w odpowiednio zaizolowanej obudowie o kompaktowych rozmiarach. Dostępne są urządzenia o różnym wyposażeniu i przeznaczeniu. 

Grupy pompowe z mieszaczem, siłownikiem, do podłogówki 

Grupy pompowe do instalacji grzewczych, które znajdziecie w naszej ofercie, są przeznaczone do wymuszania obiegu ciepła. Stosowane są głównie w instalacjach ogrzewania podłogowego (np. grupa pompowa do podłogówki) bądź ściennego centralnego. Dostępne grupy pompowe z mieszaczem mogą być także wykorzystywane tam, gdzie istnieją dwa systemy ogrzewania. Ponadto, warto go także używać tam, gdzie posiadamy źródła ciepła na stałe paliwo, w tym m.in. kotły z podajnikiem.