Grupa pompowa do ogrzewania podłogowego WILO YONOS PARA RKC 15/6,z trójdrogowym zaworem mieszającym i siłownikiem

09030004

A

Nowy produkt

Przeznaczenie:  Dwudrogowa grupa pompowa przeznaczona jest do wymuszenia obiegu nośnika ciepła w instalacjach ogrzewania podłogowego lub ściennego (w których występuje potrzeba podmieszania) w oparciu o zewnętrzne sterowanie pogodowe.

Więcej szczegółów

Stan: 1000 szt.

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

1 100,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 12,20 zł

Więcej informacji

Grupa pompowa C.O. to rewelacyjne urządzenie dla wszystkich korzystających z ogrzewania gazowego oraz podłogowego. Pozwala nam ono dokładnie śledzić temperaturę i zarządzać nią wedle naszego upodobania, a to wszystko dzięki trójdrogowemu zaworowi mieszającemu, wyposażonemu w siłownik oraz osobnemu sterownikowi, który w precyzyjny sposób dostosowuje temperaturę do naszych potrzeb. Grupa pompowa do ogrzewania podłogowego z pewnością zapewni pożądany komfort, ciepło oraz satysfakcjonującą atmosferę w domu, czy pomieszczeniu. Dzięki termometrom mam cały czas dostęp do informacji o temperaturze. Wysoka jakość urządzenia to wynik zastosowania najlepszych komponentów oraz nowoczesnych technik produkcyjnych. Oferujemy Państwu produkt polski, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Dwudrogowa grupa pompowa do ogrzewania podłogowego WILO YONOS PARA RKC 15/6, z trójdrogowym zaworem mieszającym i siłownikiem

GŁÓWNE ZALETY

  • trójdrogowy zawór mieszający wraz z siłownikiem umożliwiającym precyzyjną regulację temperatury zasilania w zależności od chwilowego zapotrzebowania. Regulacja odbywa się przez niezależny sterownik, np. w oparciu o temperaturę zewnętrzną i przyjętą krzywą grzewczą.
  • Dwa zawory kulowe zintegrowane z termometrami oraz zaworami zwrotnymi ułatwiają wizualną obserwację temperatur zasilania i powrotu, jak również ograniczają niepożądaną cyrkulację ciepła w instalacji
  • Urządzenie wykonane w estetycznej izolowanej obudowie ograniczającej do minimum straty ciepła
  • Wysokiej klasy energooszczędna pompa obiegowa WILO YONOS PARA RKC 15/6
  • Możliwość ustawienia stałej lub zmiennej prędkości obrotowej pompy (zalecane w przypadku stosowania w instalacji zaworów termostatycznych)

PARAMETRY TECHNICZNE

Przyłącza:     

GZ 1 "       

Wymiary obudowy (szer. x gł. x wys.):  

250 x 190 x 440 mm
Maksymalna dopuszczalna temperatura medium:    

110 °C

Dopuszczalny zakres temperatur otoczenia:

1 - 70 °C

Zasilanie:

130 V, 50 Hz

Pobór mocy

3 - 45 W

Maksymalne dopuszczalne ciśnienie:

6 bar

Waga:

5,5 kg

EEI:≤ 0,2

CHARAKTERYSTYKA POMPY

Trusted Shops Reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: