Marki własne

Aktualności

E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej

Anody tytanowe

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Szybki podgląd
  220,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Produkt chroniący zbiorniki przed korozją, charakteryzujący się trwałością nawet do 12 lat oraz wysoką skutecznością. Anody tytanowe nie rozpuszczają się, dzięki czemu nie pogarsza się jakość wody. Zastosowane uniwersalne mocowanie zapewnia kompatybilność anody z większością zbiorników.

  220,00 zł (brutto)
  Dostępny
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Anody tytanowe odpowiadają za ochronę antykorozyjną zasobników i podgrzewaczy c.w.u. oraz przed nieprzyjemnym zapachem ciepłej wody. Anoda tytanowa jest znaczenie bardziej trwalsza, niż anoda magnezowa. Ich wymiana odbywa się średnio raz na 10-12 lat, jest to znaczna różnica. Wynika to z faktu, że rozpuszczanie się samego tytanu jest praktycznie niezauważalne (w przeciwieństwie do anod magnezowych).

Anoda tytanowa - zalety:

Anoda tytanowa do zasobnika c.w.u.Zwiększona trwałość anod tytanowych przekłada się na wiele korzyści, m.in.:

 • Ochrania zasobnik c.w.u. przed korozją (przedłuża żywotność zasobników)
 • Natlenia wodę i hamuje proces wytwarzania się siarkowodoru
 • Wysoka trwałość anod tytanowych (10-12 lat) zmniejsza ryzyko ich przeterminowania, dzięki czemu woda zachowuje świeżość, nie rozmnażają się w niej bakterie i nie pojawienia się w ciepłej wodzie brzydki zapach.
 • Jest bezobsługowa i łatwa w montażu
 • Kompatybilna z większością zasobników c.w.u.,
 • Minimalizuje koszty koszty związane z serwisem.