Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy zatapialne i zanurzeniowe do wody

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
więcej... mniej
Filtruj

Pompa zatapialna do wody brudnej i wody czystej Omnigena

W tej kategorii znajdą Państwo bogaty wybór urządzeń, zarówno do zastosowania domowego jak i profesjonalnego. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości pompy zatapialne tzw. pompy zanurzeniowe do wody brudnej i wody czystej Omnigena — czołowego producenta pomp i systemów pompowych. Głównym zadaniem tych urządzeń jest wypompowywanie i przepompowywanie wody.

Pompy zatapialne (zanurzeniowe) mogą być stosowane do wody czystej (np. do wypompowywania wody z basenów, studni, zbiorników na deszczówkę, czy też osuszania oczek wodnych) oraz pompy do wody brudnej — zanieczyszczonej. W ofercie naszego sklepu dostępne są również dedykowane pompy do szamba i ścieków oraz pompy szlamowe do wody z piaskiem.

Pompa zatapialna w zależności od modelu różni się od siebie przeznaczeniem oraz parametrami technicznymi, dlatego przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na dedykowane zastosowanie danej pompy i jej parametry techniczne. Są dostępne zarówno modele przeznaczone do zastosowania domowego, jak i do zastosowań przemysłowych, gospodarstw, itp. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.