Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Filtry do wody

Jeżeli chcesz zapewnić sobie czystą wodę pitną prosto z kranu, sprawdź dostępne tutaj filtry do wody pitnej czołowych producentów, takich jak USTM oraz FITaqua.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Produkt
więcej... mniej
Przyłącze
Maks ciśnienie pracy
Rozmiar
Filtruj

Filtry do uzdatniania wody pitnej - przeznaczenie

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie czystej wody pitnej prosto z kranu jest zainstalowanie filtrów do uzdatniania wody. Filtry te usuwają składniki chemiczne, które pogarszają jakość wody. Takie rozwiązanie umożliwia picie wody prosto z kranu bez konieczności jej przegotowywania. Oczywiście istotne jest także to, w jaki wkład wyposażymy nasz filtr wody do domu. Do wyboru są różne modele - m.in. sznurkowy, mineralizujący, czy odżelaziający. Wybór wkładu powinien zależeć od tego, co w wodzie jest największym problemem i jaki szkodliwy pierwiastek chcemy wyeliminować. W kategorii wkłady do filtrów wody dostępny jest ich szeroki wybór. Montując filtr do uzdatniania wody, warto także zwrócić uwagę na to, by dołożyć do niego zmiękczacz wody albo jej zmineralizowanie.

Filtry do wody pitnej, które oferujemy w naszym sklepie mają różną konstrukcję i zastosowanie. Filtr węglowy usuwa chlor i pochodne oraz związki organiczne przyczyniając się do poprawy smaku i zapachu wody. W asortymencie hurtowni oferujemy między innymi filtr do zmiękczania wody, usuwania związków chemicznych, wkłady do oddzielania zanieczyszczeń mechanicznych oraz wiele innych produktów. Na szczególną uwagę zasługują specjalne obudowy przeznaczone do umieszczania w nich odpowiednich wkładów. Po wypełnieniu wnętrza mogą służyć jako wydajne i wielokrotne filtry do wody pitnej, jej zmiękczania czy oczyszczania.