Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Filtry do wody

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Filtry do uzdatniania wody pitnej - przeznaczenie

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie czystej wody pitnej prosto z kranu jest zainstalowanie filtrów do uzdatniania wody. Filtry te usuwają składniki chemiczne, które pogarszają jakość wody. Takie rozwiązanie umożliwia picie wody prosto z kranu bez konieczności jej przegotowywania. Oczywiście istotne jest także to, w jaki wkład wyposażymy nasz filtr wody do domu. Do wyboru są różne modele - m.in. sznurkowy, mineralizujący, czy odżelaziający. Wybór wkładu powinien zależeć od tego, co w wodzie jest największym problemem i jaki szkodliwy pierwiastek chcemy wyeliminować. Montując filtr do uzdatniania wody, warto także zwrócić uwagę na to, by dołożyć do niego zmiękczacz wody albo jej zmineralizowanie.

Filtry do wody pitnej, które oferujemy w naszym sklepie mają różną konstrukcję i zastosowanie. Filtr węglowy usuwa chlor i pochodne oraz związki organiczne przyczyniając się do poprawy smaku i zapachu wody. W asortymencie hurtowni oferujemy między innymi filtr do zmiękczania wody, usuwania związków chemicznych, wkłady do oddzielania zanieczyszczeń mechanicznych oraz wiele innych produktów. Na szczególną uwagę zasługują specjalne obudowy przeznaczone do umieszczania w nich odpowiednich wkładów. Po wypełnieniu wnętrza mogą służyć jako wydajne i wielokrotne filtry do wody pitnej, jej zmiękczania czy oczyszczania.