Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pomporozdrabniacze i pompy sanitarne

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
Filtruj

Pompy sanitarne do wody brudnej (szarej i ścieków) oraz wody czystej — charakterystyka i zastosowanie

Pompy sanitarne to urządzenia, które znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie punkt poboru wody usytuowany jest z dalszej odległości od pionów kanalizacyjnych lub poniżej jej poziomu oraz kiedy mamy problemy ze sprawnym odpływem. Zastosowanie pompy sanitarnej pozwala więc na stworzenie np. nowej łazienki w miejscach pozbawionych bezpośredniego dostępu do pionu kanalizacyjnego lub poniżej poziomu odpływu ścieków z budynku, jak np. piwnica. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór pomp i systemów pompowych, w tym pompy sanitarne dedykowane do wody brudnej (szarej i ścieków) oraz wody czystej. W zależności od rodzaju dostępne są pompy toaletowe do WC, pompy łazienkowe np. do umywalki, wanny, prysznica, pralki lub pompy do zastosowania w kuchni np. do zmywarki i zlewozmywaka.

Pompy z rozdrabniaczem (pomporozdrabniacze) - przeznaczenie i charakterystyka

Wartym uwagi urządzeniem są pompy z rozdrabniaczem tzw. pomporozdrabniacze, które są najlepszym wyborem do toalet (WC) oraz zlewozmywaków. Zastosowane w nich noże wykonane ze stali nierdzewnej, odpowiadają za rozdrabnianie fekaliów i papieru toaletowego oraz resztek jedzenia w przypadku zastosowania ich w zlewie. Pomporozdrabniacz dzięki zamontowanemu rozdrabniaczowi może pompować wodę brudną (ścieki) z większymi zanieczyszczeniami. W ofercie naszej hurtowni dostępne są pompy sanitarne i pompy z rozdrabniaczem czołowych producentów — Omnigena oraz marki IBO. To najwyższa jakość i trwałość w atrakcyjnej cenie, a ich produkcja zachowana jest z najwyższymi normami higieny i bezpieczeństwa. Dostępne przepompownie do ścieków i nieczystości dopasowane są do domowych warunków, ale nie tylko. Urządzenia te pozwolą na adaptację pomieszczenia bez kanalizacji na: łazienkę, toaletę (wc), pralnię, kuchnię, itd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

W sklepie internetowym znajdą Państwo również inne rodzaje pomp np. pompy zanurzeniowe do wody, ścieków i szamba, pompy głębinowe do studni, czy też pompy olejowe