Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Wentylatory wyciągowe

Wentylatory wyciągowe ścienne i sufitowe cenionej marki Awenta to tzw. kratki wentylacyjne wzbogacone o wentylator, są przeznaczone do wysysania powietrza z budynku na zewnątrz. Są to idealne rozwiązania do stosowania w łazienkach i kuchniach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Wydajność
Kolor
więcej... mniej
Moc wentylatora
Unikatowa funkcja
Kształt panelu
Moc nominalna
więcej... mniej
Filtruj

Nowoczesne wentylatory ścienne i sufitowe do łazienki, kuchni i innych pomieszczeń

Wentylatory wyciągowe należą do grupy urządzeń mechanicznego systemu wentylacyjnego, które dbają o wymianę powietrza. Dzięki tym urządzeniom pozbędziemy się wilgoci, a także przykrych zapachów z danego pomieszczenia. Jest to istotne nie tylko dla naszego zdrowia, ale także kondycji całego budynku. W ofercie posiadamy wentylatory wyciągowe ścienne i sufitowe o różnych funkcjach oraz sposobach włączania i wyłączania urządzenia.

Wentylatory wyciągowe działają dzięki energii elektrycznej. W zależności od wybranego rodzaju mogą być zamontowane np. w ścianie lub w suficie, we wlocie kanału wentylacyjnego. Wentylatory wyciągowe są zakończeniem kanału, który widzimy w pomieszczeniu, dlatego ważne jest odpowiednie dobranie produktu, aby dopełniał aranżację pomieszczenia. W naszej ofercie dostępne są wentylatory wyciągowe ścienne i sufitowe w bogatej wersji kolorystycznej i o różnym wykończeniu. Są również dostępne systemy, które dają nam możliwość indywidualnego dopasowania wentylatora do aranżacji pomieszczenia. Takie rozwiązanie zapewnia marka AWENTA w linii SYSTEM+, który umożliwia indywidualny dobór korpusu, ramki oraz panelu frontowego. Przed zakupem wentylatora wyciągowego, warto zwrócić uwagę na średnicę króćca przyłączeniowego.

Wentylatory wyciągowe — zastosowanie

Wentylatory wyciągowe są najczęściej stosowane jako usprawnienie wentylacji w łazienkach i kuchniach, ale nie tylko. Należy pamiętać, że nie należy montować wentylatora wyciągowego w pomieszczeniach, gdzie znajdują się urządzenia z otwartą komorą spalania zasilane gazem lub innym paliwem (podgrzewacze wody, kotły c.o. pobierające powietrze do spalania), kominki otwarte (bez wkładów, kaset) oraz w kuchniach wyposażonych w kuchenkę gazową.

Jak dobrać wentylator wyciągowy?

Zaleca się, aby wydajność wentylatora wyciągowego była trzykrotnie większa niż kubatura łazienki. Wydajność ma wpływ na to jak szybko pozbędziemy się z pomieszczenia wilgoci lub przykrych zapachów.

Hurtownia wentylacyjna swatt.pl zapewnia szeroki wybór nowoczesnych wentylatorów wyciągowych do montażu w ścianie lub w suficie, czołowych producentów. Sprawdź też wiatraki stojące, wiatraki przemysłowe, oczyszczacze powietrzanawilżacze powietrza w atrakcyjnych cenach, zadbaj o wysoką jakość powietrza w swoim domu!