Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pianki montażowe i uszczelniacze

Pianki poliuretanowe to tzw. pianki montażowe do uszczelniania o szerokim zakresie zastosowania. Są niezbędnymi produktami przy wielu pracach remontowanych i budowanych. W ofercie naszego sklepu posiadamy pianki montażowe i uszczelniacze m.in. marki BEKO-GROUP w atrakcyjnej cenie. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Pianki poliuretanowe do montażu i uszczelniania

Pianka poliuretanowa to bardzo skuteczny i uniwersalny preparat chemiczny, niezbędny przy wszelkich pracach montażowych i do uszczelniania różnego rodzaju szczelin oraz otworów. Pianki poliuretanowe poprzez swoje doskonałe właściwości, w szczególności znajdują zastosowanie przy montażu okien, drzwi, parapetów, ale nie tylko. 

Pianki montażowe i uszczelniacze - charakterystyka

Pianki montażowe (tzw. uszczelniacze) charakteryzują się niezwykłymi właściwościami izolacyjnymi, świetnie uszczelniają wszelkie szczeliny oraz wzmacniają konstrukcję. Co więcej, zatrzymują ciepło w budynku, nie przepuszczają wiatru ani wody. Pianki montażowe mogą również pełnić rolę kleju, np. przy montażu styropianu podczas ocieplania budynków, montażu styropianowych kasetonów sufitowych, puszek elektrycznych i wielu innych rzeczy. Są niezastąpionym materiałem podczas wszelkich prac remontowych i budowlanych. Cechują się również bardzo dobrą przyczepnością do wielu materiałów. 

W ofercie naszego sklepu posiadamy pianki montażowe i uszczelniacze dedykowane przede wszystkim do kręgów studziennych, ale nie tylko. Jest dostępna pianka pistoletowa jak i z aplikatorem renomowanej firmy.