Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne to przenośne urządzenia do natychmiastowego dogrzania pomieszczenia. Urządzenia dostępne w naszym sklepie zapewniają łatwą obsługę, są wydajne i bezpieczne w użytkowaniu. Sprawdź dostępną ofertę: 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Energooszczędne nagrzewnice elektryczne przenośne

Nagrzewnice elektryczne zwane także dmuchawami ciepłego powietrza, to przenośne, bezpieczne i wydajne urządzenia grzewcze. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy natychmiastowego ogrzania pomieszczenia. Są dostosowane do pracy ciągłej. Świetnie sprawdzą się na co dzień do dogrzania pomieszczeń, jak i w awaryjnych sytuacjach. Dostępne w tej kategorii nagrzewnice elektryczne są lekkie, łatwe w obsłudze i posiadają kompaktową budowę. Znajdują zastosowanie w domu, w biurze, na budowie, w warsztacie, w magazynie czy w garażu. Ponadto rączka umieszczona na górze urządzenia pozwala na łatwe i wygodne przenoszenie nagrzewnicy z miejsca na miejsce. 

Dostępne w hurtowni SWATT energooszczędne nagrzewnice elektryczne przenośne firmy MalTec oraz WEBER, to połączenie wysokiej jakości wykonania z wysoką wydajnością. W ofercie posiadamy nagrzewnice wyposażone w wentylator oraz elementy ceramiczne, które jeszcze efektywniej oddają ciepło i szybciej nagrzewają pomieszczenie. Należy podkreślić, że w trakcie pracy nagrzewnice elektryczne nie emitują spalin, są wolne od zapachów i bezpieczne w użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

W ofercie naszego sklepu dostępne są także: nagrzewnice gazowe oraz nagrzewnice wodne renomowanych producentów, w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Sprawdź też: Grzejniki elektryczne w atrakcyjnych cenach!