Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Sterowniki do instalacji c.o. i c.w.u.

Sterowniki do pieca / instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) i ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) renomowanych producentów. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Sterownik do pieca centralnego ogrzewania oraz instalacji C.O. i C.W.U.

W naszej ofercie dostępne są sterowniki do instalacji c.o. i c.w.u., a także sterowniki do pieca centralnego ogrzewania, które wspomogą pracę urządzenia. Ich głównym zadaniem jest utrzymywanie temperatury na odpowiednim poziomie oraz dbanie o to, by piec załączył i wyłączył się w odpowiednim momencie. Daje to możliwość zaoszczędzenia energii elektrycznej, w chwili kiedy piec wygaśnie. Sterownik do pieca centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej posiada wiele dodatkowych funkcjonalności w zależności od wybranego modelu. Jest to np. funkcja zapobiegająca zamarzania, przegrzaniu czy też funkcja dezynfekcji obiegów.

W ofercie naszego sklepu dostępne są sterowniki do instalacji c.o. i c.w.u. renomowanych i uznanych marek takich jak: Euroster i Tech sterowniki. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Jest to gwarancja jego ciągłego i bezawaryjnego działania. Sterowniki są idealnym rozwiązaniem dla każdego systemu grzewczego.