Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Wkłady do filtrów wody

Wkłady do filtrów wody marki USTM i FITaqua, które charakteryzują się wysoką trwałością i skutecznością. W ofercie szeroki wybór wkładów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Posiadamy również korpusy i filtry do wody, pasujące do prezentowanych wkładów. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Produkt
Rozmiar
Mikronaż
Filtruj

Wkłady filtracyjne do wody USTM i FITaqua

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór wkładów filtracyjnych do wody, z pewnością każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb rodzaj. Dostępne są m.in. wkłady filtracyjne sznurkowe, piankowe, węglowe, sedymentacyjno - węglowe, antybakteryjne, siatkowe, harmonijkowe, liniowe, a także filtry zmiękczające, odżelaziające i wiele więcej. 

Wkłady do filtrów mają za zadanie przede wszystkim usunąć z wody wszelkie zanieczyszczenia stałe, poprawić jakość wody, która ma wpływ na stan naszej skóry, włosów, prania oraz w zależności od rodzaju wkładu - są także w stanie uzdatnić wodę pitną. Stosując dodatkowo wkład mineralizujący, nasyci wodę wartościowymi dla zdrowia minerałami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań chętnie pomożemy!