Marki własne

Aktualności

Promocja Mikołajkowa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej Promocji Mikołajkowej.

Czytaj dalej
BLACK WEEK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji BLACK WEEK. Nagrody uzależnione od wartości koszyka zakupowego.

Czytaj dalej
Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy najświeższe informacje o nowościach w ofercie.

Czytaj dalej
E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 63 elementów

Klimatyzacja do mieszkania, domu, biura i innych obiektów

Klimatyzacja cieszy się obecnie dużym powodzeniem, a jej montażem zajmuje się coraz więcej firm. Aby zapewnić im elementy niezbędne do wykonania instalacji, przygotowano bogaty asortyment urządzeń i materiałów pomocniczych. Prowadzona jest sprzedaż klimatyzatorów różnych typów, a także rur do klimatyzacji, wsporników, pompek skroplin i wielu innych przydatnych produktów niezbędnych do montażu i eksploatacji klimatyzacji w mieszkaniach, domach, biurach i innych obiektach.

Hurtownia chłodnicza

Wszystkim firmom, których specjalnością jest klimatyzacja i branża chłodnicza, hurtownia Swatt proponuje sprawdzone na rynku rozwiązania. W ofercie znajdują się klimatyzatory typu Split, Multi Split, a także modele przenośne producentów takich jak Weber Clima, Fujitsu, Kaisai, Chigo, LG, Daikin, Gree, Samsung, Aux, Heier, Sinclair, Mitsubishi i wielu innych. Asortyment obejmuje klimatyzatory ścienne, sufitowe, przypodłogowo-podstropowe oraz kompaktowe w szerokim zakresie mocy. Na uwagę zasługują klimatyzatory przenośne o dużej mocy chłodzącej, przeznaczone do domów mieszkalnych i biur.

Jako profesjonalna hurtownia chłodnicza, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kieruje przede wszystkim do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne warunki zakupu, profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bogaty i zróżnicowany asortyment pozwala dobrać elementy do każdego obiektu bez względu na jego kubaturę i cechy architektoniczne. Zapraszamy do współpracy i do przyłączenia się do specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego.