Marki własne

Aktualności

E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 63 elementów

Klimatyzacja do mieszkania, domu, biura i innych obiektów

Klimatyzacja cieszy się obecnie dużym powodzeniem, a jej montażem zajmuje się coraz więcej firm. Aby zapewnić im elementy niezbędne do wykonania instalacji, przygotowano bogaty asortyment urządzeń i materiałów pomocniczych. Prowadzona jest sprzedaż klimatyzatorów różnych typów, a także rur do klimatyzacji, wsporników, pompek skroplin i wielu innych przydatnych produktów niezbędnych do montażu i eksploatacji klimatyzacji w mieszkaniach, domach, biurach i innych obiektach.

Hurtownia chłodnicza

Wszystkim firmom, których specjalnością jest klimatyzacja i branża chłodnicza, hurtownia Swatt proponuje sprawdzone na rynku rozwiązania. W ofercie znajdują się klimatyzatory typu Split, Multi Split, a także modele przenośne producentów takich jak Weber Clima, Fujitsu, Kaisai, Chigo, LG, Daikin, Gree, Samsung, Aux, Heier, Sinclair, Mitsubishi i wielu innych. Asortyment obejmuje klimatyzatory ścienne, sufitowe, przypodłogowo-podstropowe oraz kompaktowe w szerokim zakresie mocy. Na uwagę zasługują klimatyzatory przenośne o dużej mocy chłodzącej, przeznaczone do domów mieszkalnych i biur.

Jako profesjonalna hurtownia chłodnicza, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kieruje przede wszystkim do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne warunki zakupu, profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bogaty i zróżnicowany asortyment pozwala dobrać elementy do każdego obiektu bez względu na jego kubaturę i cechy architektoniczne. Zapraszamy do współpracy i do przyłączenia się do specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego.