Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Klimatyzacja

Szeroka oferta klimatyzacji do domu, jak i obiektów użyteczności publicznych. W ofercie klimatyzatory najlepszych firm w korzystnych cenach. Wybrane klimatyzatory posiadają dodatkowe funkcje, takie jak: ogrzewanie i osuszanie pomieszczeń, jonizator oraz różnego rodzaju filtry oczyszczą powietrze.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Najlepsze klimatyzatory domowe, do mieszkania, biura, lokali użytkowych i innych obiektów w super cenach!

Klimatyzacja cieszy się obecnie dużym powodzeniem, a jej montażem zajmuje się coraz więcej firm. Aby zapewnić im elementy niezbędne do wykonania instalacji, sklep i hurtownia klimatyzacji SWATT przygotowała dla Państwa bogaty asortyment klimatyzatorów i kompletne akcesoria do montażu klimatyzacji. Prowadzona jest sprzedaż detaliczna i hurtowa klimatyzatorów różnych typów, a także rur do klimatyzacji, wsporników, pompek skroplin i wielu innych przydatnych produktów, niezbędnych do montażu, eksploatacji oraz czyszczenia klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach.

Klimatyzacja domowa — zapewnij komfortowe warunki w swoim domu!

Decydując się na klimatyzację w swoim domu, zapewnisz sobie i wszystkim domownikom komfortowe warunki nie tylko latem, ale także o każdej innej porze roku. Wybrane klimatyzatory dostępne w naszej ofercie, oprócz funkcji chłodzenia, posiadają także szereg dodatkowych funkcji, takich jak: ogrzewanie i osuszanie pomieszczeń, jonizator dbający o świeże powietrze oraz różnego rodzaju filtry, które oczyszczą powietrze. Dzięki tym funkcjom zapewnisz sobie najwyższą jakość powietrza w swoim domu, ale także temperaturę odpowiednią do warunków zewnętrznych. 

W ofercie naszego sklepu znajdują się klimatyzatory typu Splitklimatyzatory Multi Split, a także klimatyzatory przenośnePosiadamy klimatyzatory producentów takich jak Weber Clima, Fujitsu, HEIKO, Kaisai, Chigo, LG, Daikin, Gree, Samsung, Aux, Heier, Sinclair, Mitsubishi, Belloni & Morini i wielu innych. Asortyment obejmuje klimatyzatory ścienne, klimatyzatory sufitowe, przypodłogowo-podstropowe oraz kompaktowe w szerokim zakresie mocy. Na uwagę zasługują klimatyzatory przenośne o dużej mocy chłodzącej, przeznaczone do domów mieszkalnych i biur.

Wybrane artykuły z bloga:

Hurtownia chłodnicza — specjalna oferta klimatyzatorów dla firm i instalatorów

Wszystkim firmom, których specjalnością jest klimatyzacja i branża chłodnicza, sklep SWATT proponuje sprawdzone na rynku rozwiązania. Jako profesjonalna hurtownia chłodnicza, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kieruje przede wszystkim do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne ceny i warunki zakupu klimatyzatorów, profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bogaty i zróżnicowany asortyment klimatyzacji pozwala dobrać elementy do każdego obiektu bez względu na jego kubaturę i cechy architektoniczne. Zapraszamy do współpracy i do przyłączenia się do specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego.