Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Klimatyzacja

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 168 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 168 elementów

Klimatyzacja domowa. Najlepsze klimatyzatory do mieszkania, biura, lokali użytkowych i innych obiektów

Klimatyzacja cieszy się obecnie dużym powodzeniem, a jej montażem zajmuje się coraz więcej firm. Aby zapewnić im elementy niezbędne do wykonania instalacji, hurtownia klimatyzacji SWATT przygotowała dla Państwa bogaty asortyment klimatyzatorów i materiałów pomocniczych. Prowadzona jest sprzedaż klimatyzatorów różnych typów, a także rur do klimatyzacji, wsporników, pompek skroplin i wielu innych przydatnych produktów, niezbędnych do montażu i eksploatacji klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach.

Hurtownia chłodnicza. Klimatyzatory w atrakcyjnych cenach!

Wszystkim firmom, których specjalnością jest klimatyzacja i branża chłodnicza, hurtownia chłodnicza SWATT proponuje sprawdzone na rynku rozwiązania. W ofercie znajdują się klimatyzatory typu Split, klimatyzatory Multi Split, a także klimatyzatory przenośne.

Posiadamy klimatyzatory producentów takich jak Weber Clima, Fujitsu, HEIKO, Kaisai, Chigo, LG, Daikin, Gree, Samsung, Aux, Heier, Sinclair, Mitsubishi, Belloni & Morini i wielu innych. Asortyment obejmuje klimatyzatory ścienne, klimatyzatory sufitowe, przypodłogowo-podstropowe oraz kompaktowe w szerokim zakresie mocy. Na uwagę zasługują klimatyzatory przenośne o dużej mocy chłodzącej, przeznaczone do domów mieszkalnych i biur.

Jako profesjonalna hurtownia chłodnicza, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kieruje przede wszystkim do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne ceny i warunki zakupu klimatyzatorów, profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bogaty i zróżnicowany asortyment klimatyzacji pozwala dobrać elementy do każdego obiektu bez względu na jego kubaturę i cechy architektoniczne.

Zapraszamy do współpracy i do przyłączenia się do specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego.