Marki własne

Aktualności

Raty ZERO na wszystkie produkty!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji ratalnej. Raty 0% na cały asortyment hurtowni. Oferta ważna tylko do 11 listopada 2019r.

Czytaj dalej
Pomyśl o sezonie grzewczym już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z promocyjnymi ofertami kotłów węglowych oraz pelletowych, czołowych producentów.

Czytaj dalej
Spotkajmy się w Krakowie!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w targach „Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza". Odwiedzając nasze stoisko będziecie mieli okazję spotkać się i...

Czytaj dalej
'EkoCiepło' w Sosnowcu już za nami

Serdecznie dziękujemy naszym drogim Klientom, Dystrybutorom oraz Gościom za spotkanie podczas targów EkoCiepło 2019.

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 54 elementów

Klimatyzacja do mieszkania, domu, biura i innych obiektów

Klimatyzacja cieszy się obecnie dużym powodzeniem, a jej montażem zajmuje się coraz więcej firm. Aby zapewnić im elementy niezbędne do wykonania instalacji, przygotowano bogaty asortyment urządzeń i materiałów pomocniczych. Prowadzona jest sprzedaż klimatyzatorów różnych typów, a także rur do klimatyzacji, wsporników, pompek skroplin i wielu innych przydatnych produktów niezbędnych do montażu i eksploatacji klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach i innych obiektach.

Wszystkim firmom, których specjalnością jest klimatyzacja i branża chłodnicza, hurtownia Swatt proponuje sprawdzone na rynku rozwiązania. W ofercie znajdują się klimatyzatory typu Split, Multi Split, a także modele przenośne producentów takich jak Weber Clima, Fujitsu, Kaisai, Chigo, LG, Daikin, Gree, Samsung, Aux, Heier, Sinclair, Mitsubishi i wielu innych. Asortyment obejmuje urządzenia ścienne, sufitowe, przypodłogowo-podstropowe oraz kompaktowe w szerokim zakresie mocy. Na uwagę zasługują klimatyzatory przenośne o dużej mocy chłodzącej, przeznaczone do domów mieszkalnych i biur.

Jako profesjonalna hurtownia, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kieruje przede wszystkim do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne warunki zakupu, profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bogaty i zróżnicowany asortyment pozwala dobrać elementy do każdego obiektu bez względu na jego kubaturę i cechy architektoniczne. Zapraszamy do współpracy.