Marki własne

Aktualności

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Czytaj dalej
Rozpoczęcie wysyłki zamówień

Pragniemy poinformować, że wysyłka produktów od dnia 11-01-2021 realizowana jest bez żadnych opóźnień.

Czytaj dalej
Nowa siedziba firmy

Największa internetowa hurtownia instalacyjna rozwija się dla was — naszych klientów.

Czytaj dalej
Wydłużony czas realizacji zamówień

W związku z inwentaryzacją towarów od dnia 16-12-2020 informujemy, iż czas realizacji zamówień ulegnie wydłużeniu.

Czytaj dalej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 70 elementów

Klimatyzacja domowa do mieszkania, biura, lokali użytkowych i innych obiektów

Klimatyzacja cieszy się obecnie dużym powodzeniem, a jej montażem zajmuje się coraz więcej firm. Aby zapewnić im elementy niezbędne do wykonania instalacji, hurtownia klimatyzacji SWATT przygotowała dla Państwa bogaty asortyment klimatyzatorów i materiałów pomocniczych. Prowadzona jest sprzedaż klimatyzatorów różnych typów, a także rur do klimatyzacji, wsporników, pompek skroplin i wielu innych przydatnych produktów, niezbędnych do montażu i eksploatacji klimatyzacji w mieszkaniach, domach, biurach i innych obiektach.

Hurtownia chłodnicza. Klimatyzatory w atrakcyjnych cenach!

Wszystkim firmom, których specjalnością jest klimatyzacja i branża chłodnicza, hurtownia chłodnicza SWATT proponuje sprawdzone na rynku rozwiązania. W ofercie znajdują się klimatyzatory typu Split, klimatyzatory Multi Split, a także klimatyzatory przenośne.

Posiadamy klimatyzatory producentów takich jak Weber Clima, Fujitsu, Kaisai, Chigo, LG, Daikin, Gree, Samsung, Aux, Heier, Sinclair, Mitsubishi i wielu innych. Asortyment obejmuje klimatyzatory ścienne, sufitowe, przypodłogowo-podstropowe oraz kompaktowe w szerokim zakresie mocy. Na uwagę zasługują klimatyzatory przenośne o dużej mocy chłodzącej, przeznaczone do domów mieszkalnych i biur.

Jako profesjonalna hurtownia chłodnicza, sprzedaż klimatyzatorów i akcesoriów kieruje przede wszystkim do instalatorów i montażystów, oferując im atrakcyjne ceny i warunki zakupu klimatyzatorów, profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjny sposób serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bogaty i zróżnicowany asortyment klimatyzacji pozwala dobrać elementy do każdego obiektu bez względu na jego kubaturę i cechy architektoniczne.

Zapraszamy do współpracy i do przyłączenia się do specjalnie przygotowanego programu lojalnościowego.