Pianka do czyszczenia klimatyzacji NANOCLEAN AIR MC-8803

Indeks 07010004
Stan: Nowy
Marka NANOCLEAN

Przeznaczenie: Biobójcza pianka w areozolu o szerokim i krótkim czasie działania. Produkt dedykowany do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji oraz mycia układów wentylacji, klimatyzacji wszystkich budynków mieszkalnych i usługowych. Atestowany i bezpieczny w użytkowaniu. Preparat gotowy do użycia.

49,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 22 - 24 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Pianka do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji NANOCLEAN AIR Aerozol MC - 8803 (poj. 520/400ml)

ISTOTNE INFORMACJE:

Pianka NANOCLEAN AIR  Aerozol MC-8803 o pojemności 400 ml, to innowacyjny i niepalny preparat (pianka) myjąco - dezynfekujący na poziomie bakteriobójczym, grzybobójczym, drożdżobójczym, wirusobójczym, sporobójczym i prątkobójczym. Działa w czasie do 15 minut.

Nanoclean Air Areozol to skuteczny środek do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji oraz wentylacji w formie pianki. Skoncentrowany, silny detergent czyszczący i odtłuszczający. Dedykowany w szczególności do mycia silnie zatłuszczonych powierzchni, do czyszczenia maszyn, urządzeń klimatyzacji na zewnątrz, czyszczenia kanałów wentylacji, kratek, usuwania spieków, itp. Zapewnia szeroki i krótki czas działania.

Pianka do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji NANOCLEAN AIR Aerozo MC - 8803 w wygodnej formie z wężem w kapslu. Jest atestowana i bezpieczna w użytkowaniu, o zapachu lawendowym.

ZASTOSOWANIE:


 • MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI: wszelkie powierzchnie wodoodporne twarde i miękkie w budynkach prywatnych, publicznych, instytucjach, pojazdach, środkach komunikacji publicznej i pojazdach prywatnych.
 • CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI: Parowniki, Kanały wentylacyjne, Filtry powietrza, Tace ociekowe, Kanały skroplin, Chłodnictwo, Pompy ciepła, Większość powierzchni, Bardzo szerokie zastosowanie
 • DODATKI: 2 dysze: dysza do powierzchni + dysza obrotowa 360° z wężem 60cm w kapslu.
 • OPAKOWANIA: Aerozol 520/400ml.

ZALETY – KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:


 • PENETRUJE, odspaja od mytej powierzchni i rozpuszcza zabrudzenia.
 • EKONOMICZNY w użyciu stosowany z wodą od 0.5% do 25%. Najczęściej stosowany w stężeniu 5%.
 • KOMPATYBILNY – NEUTRALNY dla większości materiałów: tworzywa, tkaniny, większość metali także z aluminium, gumowe uszczelki, powłoki lakiernicze.
 • BEZPIECZNY dla użytkownika, oparty na innowacyjnej, biodegradowalnej formule bez alkoholu, bez aldehydów, bez chloru i bez substancji toksycznych.
 • NIEPALNY, niepalny preparat na bazie wodnej eliminuje ryzyko pożaru.
 • MYJE i CZYŚCI, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju plamy i zanieczyszczenia organiczne: usuwa pleśń, grzyby, kurz, tłuszcz, olej, tłuste plamy z tapicerki i dywanów, wymioty, odchody, krew, rozkładającą się żywność, odpady organiczne, śmieci, itp.
 • Aktywna piana preparatu AC-FOAMCLEAN jest bardzo PRZYCZEPNA, nie ścieka z pionowych powierzchni przez 5 minut i umożliwia skuteczniejsze mycie.
 • SKUTECZNIE DEZYNFEKUJE, najszersze spektrum biobójcze w najkrótszym czasie do 15 minut (bakterie, wirusy, grzyby, spory)
 • SZYBKIE DZIAŁANIE BIOBÓJCZE, niszczy Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty wg EN 1040, EN 1276.
 • ZAPOBIEGA tworzeniu się grzybów, pleśni i bakterii, ponieważ niszczy spory (przetrwalniki) – nie tylko hamuje rozwój drobnoustrojów, ale również niszczy ich materiał genetyczny.
 • USUWA PRZYKRY ZAPACH, trwale usuwa nieprzyjemną woń odpadów organicznych, pozostawiając świeży, długotrwały lawendowy zapach. Preparat nie zawiera alkoholu!

SPOSÓB UŻYCIA:

 1.  Wyłączyć klimatyzator i otworzyć jednostkę wewnętrzną.
 2. Zdemontować filtr, następnie odkurzyć, spłukać pod bieżącą wodą (wanna, prysznic).
 3. Umyty filtr spryskać preparatem NANOCLEAN AIR Aerozol i odczekać do 15 minut.
 4. Parownik znajdujący się wewnątrz klimatyzatora dokładnie spryskać preparatem NANOCLEAN AIR Aerozol. Odczekać 15 minut. Preparat poprzez lamele spłynie do tacy skroplin. Z tacy preparat dezynfekcyjny rurką skroplin spłynie do odpływu grawitacyjnie lub z wykorzystaniem pompki skroplin.
 5. Zamontować filtr w klimatyzatorze.
 6. Włączyć klimatyzator i ustawić na niską moc na 10 minut, aby zakończyć proces.

Uwaga: Zalecamy dezynfekować klimatyzację minimum 1 raz w roku lub co 40.000km.

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat do użycia profesjonalnego. Użytkownicy powinni unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i zakładać rękawice ochronne, ochronę oczu. Produkt ulega biodegradacji. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki TDS.

PARAMETRY TECHNICZNE

Wygląd: Biała pianka, płyn
Zapach: Delikatny lawendowy
PH: 11
Punkt zapłonu(aerozol): b.d.
Gęstość w 20°C: 1,0 g/cm³
Rozpuszczalność w wodzie w 22°C: Całkowita

Klasa dystrybucji
J

Zobacz także