Pianka do czyszczenia klimatyzacji NANOCLEAN AIR MC-8803

Indeks 07010004
Stan: Nowy
Marka NANOCLEAN

Przeznaczenie: Biobójcza pianka w areozolu o szerokim i krótkim czasie działania. Produkt dedykowany do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji oraz mycia układów wentylacji, klimatyzacji wszystkich budynków mieszkalnych i usługowych. Atestowany i bezpieczny w użytkowaniu. Preparat gotowy do użycia.

39,20 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 9 - 11 grudzień 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 13,00 zł

Loading...

Pompa ciepła - korzystna cena dla instalatorów!

Pianka do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji NANOCLEAN AIR Aerozol MC - 8803 (poj. 520/400ml)

ISTOTNE INFORMACJE:

Pianka NANOCLEAN AIR  Aerozol MC-8803 o pojemności 400 ml, to innowacyjny i niepalny preparat (pianka) myjąco - dezynfekujący na poziomie bakteriobójczym, grzybobójczym, drożdżobójczym, wirusobójczym, sporobójczym i prątkobójczym. Działa w czasie do 15 minut.

Nanoclean Air Areozol to skuteczny środek do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji oraz wentylacji w formie pianki. Skoncentrowany, silny detergent czyszczący i odtłuszczający. Dedykowany w szczególności do mycia silnie zatłuszczonych powierzchni, do czyszczenia maszyn, urządzeń klimatyzacji na zewnątrz, czyszczenia kanałów wentylacji, kratek, usuwania spieków, itp. Zapewnia szeroki i krótki czas działania.

Pianka do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji NANOCLEAN AIR Aerozo MC - 8803 w wygodnej formie z wężem w kapslu. Jest atestowana i bezpieczna w użytkowaniu, o zapachu lawendowym.

ZASTOSOWANIE:

MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI: wszelkie powierzchnie wodoodporne twarde i miękkie w budynkach prywatnych, publicznych, instytucjach, pojazdach, środkach komunikacji publicznej i pojazdach prywatnych.

CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI: Parowniki, Kanały wentylacyjne, Filtry powietrza, Tace ociekowe, Kanały skroplin, Chłodnictwo, Pompy ciepła, Większość powierzchni, Bardzo szerokie zastosowanie

DODATKI: 2 dysze: dysza do powierzchni + dysza obrotowa 360° z wężem 60cm w kapslu.

OPAKOWANIA: Aerozol 520/400ml.

ZALETY – KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

PENETRUJE, odspaja od mytej powierzchni i rozpuszcza zabrudzenia.

EKONOMICZNY w użyciu stosowany z wodą od 0.5% do 25%. Najczęściej stosowany w stężeniu 5%.

KOMPATYBILNY – NEUTRALNY dla większości materiałów: tworzywa, tkaniny, większość metali także z aluminium, gumowe uszczelki, powłoki lakiernicze.

BEZPIECZNY dla użytkownika, oparty na innowacyjnej, biodegradowalnej formule bez alkoholu, bez aldehydów, bez chloru i bez substancji toksycznych.

NIEPALNY, niepalny preparat na bazie wodnej eliminuje ryzyko pożaru.

MYJE i CZYŚCI, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju plamy i zanieczyszczenia organiczne: usuwa pleśń, grzyby, kurz, tłuszcz, olej, tłuste plamy z tapicerki i dywanów, wymioty, odchody, krew, rozkładającą się żywność, odpady organiczne, śmieci, itp.

Aktywna piana preparatu AC-FOAMCLEAN jest bardzo PRZYCZEPNA, nie ścieka z pionowych powierzchni przez 5 minut i umożliwia skuteczniejsze mycie.

SKUTECZNIE DEZYNFEKUJE, najszersze spektrum biobójcze w najkrótszym czasie do 15 minut (bakterie, wirusy, grzyby, spory)

SZYBKIE DZIAŁANIE BIOBÓJCZE, niszczy Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty wg EN 1040, EN 1276.

ZAPOBIEGA tworzeniu się grzybów, pleśni i bakterii, ponieważ niszczy spory (przetrwalniki) – nie tylko hamuje rozwój drobnoustrojów, ale również niszczy ich materiał genetyczny.

USUWA PRZYKRY ZAPACH, trwale usuwa nieprzyjemną woń odpadów organicznych, pozostawiając świeży, długotrwały lawendowy zapach. Preparat nie zawiera alkoholu!

SPOSÓB UŻYCIA:

  1.  Wyłączyć klimatyzator i otworzyć jednostkę wewnętrzną.

  2. Zdemontować filtr, następnie odkurzyć, spłukać pod bieżącą wodą (wanna, prysznic).

  3. Umyty filtr spryskać preparatem NANOCLEAN AIR Aerozol i odczekać do 15 minut.

  4. Parownik znajdujący się wewnątrz klimatyzatora dokładnie spryskać preparatem NANOCLEAN AIR Aerozol. Odczekać 15 minut. Preparat poprzez lamele spłynie do tacy skroplin. Z tacy preparat dezynfekcyjny rurką skroplin spłynie do odpływu grawitacyjnie lub z wykorzystaniem pompki skroplin.

  5. Zamontować filtr w klimatyzatorze.

  6. Włączyć klimatyzator i ustawić na niską moc na 10 minut, aby zakończyć proces.

Uwaga: Zalecamy dezynfekować klimatyzację minimum 1 raz w roku lub co 40.000km.

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat do użycia profesjonalnego. Użytkownicy powinni unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i zakładać rękawice ochronne, ochronę oczu. Produkt ulega biodegradacji. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki TDS.

PARAMETRY TECHNICZNE

Prianka do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji NANOCLEAN AIR MC 8803 - dane techniczne

Klasa dystrybucji
J

Zobacz także