Podkategorie

 • Kotły gazowe

  Kotły gazowe

  W tej kategorii prezentujemy Państwu wszelkie akcesoria, których kocioł gazowy potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Począwszy od drobnych elementów, takich jak adaptery, poprzez termostaty, na kompletnych kotłach kończąc, mogą Państwo wybrać produkty najlepszej jakości w rozsądnej cenie. Kocioł gazowy to nieocenione urządzenie w każdym domu. Jako jednostka centralnego ogrzewania oraz podgrzewacz wody użytkowej musi wyróżniać się niezawodnością oraz wydajnością. Niskie zużycie energii oraz ekologiczny tryb pracy to kolejne zalety naszych produktów. Kotły, które oferujemy są produktami nowoczesnymi, wyposażonymi w programatory pozwalające na dostosowanie pracy urządzenia do naszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Kotły węglowe

  Kotły węglowe

  Kocioł węglowy pozwala na zapewnienie sobie jednego z najtańszych sposobów ogrzewania rozmaitych kompleksów użytkowych, całych budynków, a także domów i mieszkań prywatnych. Nasze produkty charakteryzują się jednak nowoczesnym podejściem do kwestii ogrzewania oraz komfortu użytkowania, dlatego oferujemy taki rozwiązania jak kontrolowanie przepływu powietrza,  ciągu, czy nawet takie udogodnienia jak opuszczane dno, które w szybki i prosty sposób zsypie popiół do pojemnika. Konstrukcje o wydłużonym profilu pozwalają na znacznie dłuższy okres pracy na jednym zasypaniu paliwem stałym. Warto pamiętać o wykorzystywaniu wyłącznie ekologicznych i wartościowych paliw, gdyż nie tylko ma to pozytywny wpływ na środowisko, lecz także na dłuższą żywotność kotła. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 • Kotły na pellet
 • Kominki
 • Zasobniki i podgrzewacze
 • Podgrzewacze przepływowe

  Podgrzewacze przepływowe

  Podgrzewacz przepływowy to popularne urządzenie spotykane często w firmach, na zapleczach gastronomicznych i w każdym miejscu, gdzie wymagany jest natychmiastowy dostęp do ciepłej wody. Urządzenia tego typu charakteryzują się niskim poborem energii przy niemal natychmiastowym zagrzaniem wody, co jest niezwykle pomocne i komfortowe w każdych warunkach. Sprawność grzewcza urządzeń tego typu wynosi 98.2%, co oznacza minimalne straty energetyczne. Elektroniczny czujnik zapowietrzenia elementu grzewczego jest świetnym zabezpieczeniem przed uszkodzeniem urządzenia w takich sytuacjach jak na przykład utrata zasilania. Kompaktowe rozmiary i szeroki zakres mocy, przy jednoczesnej bardzo wysokiej wydajności czynią z tego produktu bardzo ekonomiczny i niezawodny wybór.

 • Naczynia przeponowe solarne, c.o. i c.w.u.

  Naczynia przeponowe solarne, c.o. i c.w.u.

  Naczynie przeponowe jest dodatkowym pojemnikiem, który gwarantuje bezpieczeństwo w sytuacji, w której nagle rośnie ciśnienie podczas ogrzewania wody. Jest to zbiornik, który umożliwia rozładowanie tego ciśnienia bez uszczerbku na podstawowym zbiorniku grzewczym. Oferujemy Państwu produkty wykonane z EPDM, czyli materiału charakteryzującego się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia, szczelnością, ozon, a także bardzo szeroką elastycznością temperaturową, zarówno niską, jak i wysoką. Dodatkowo wnętrze zbiornika jest pokryte gumową membraną, co w całości zapobiega rdzewieniu od środka. Dzięki temu osiągamy produkt, który spełnia wszelkie oczekiwania i skutecznie chroni w odpowiednich sytuacjach. Udzielamy dwuletniej gwarancji. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naczyniami przeponowymi, gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Grzejniki
 • Ogrzewanie podłogowe
 • Zawory, ciepłomierze, głowice, odpowietrzniki, reduktory, manometry itp.
 • Asortyment dodatkowy
na stronę
Pokazuje 1 - 90 z 328 elementów
Pokazuje 1 - 90 z 328 elementów