Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Węże przyłączeniowe do gazu

Elastyczne węże przyłączeniowe do gazu / instalacji gazowych, wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na wysokie temperatury. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Elastyczny wąż do gazu w super cenie!


Wąż do gazu to elastyczny przewód wykorzystywany do instalacji gazowych. To przydatne akcesorium w szczególności w pomieszczeniach takich jak kuchnia, w których używa się kuchenki gazowej, ale także wszędzie tam, gdzie znajdują się urządzenia zasilane gazem np. zasobniki cwu, kotły gazowe, podgrzewacze gazowe, grille, itp. Dostępne tutaj węże przyłączeniowe do gazu wykonane są z wysokiej jakości odpornych materiałów. Charakteryzują się wysoką odpornością na wysokie temperatury. Posiadają elastyczną powłokę nierdzewną z ochronną warstwą wykonaną z tworzywa. Są bardzo łatwe i szybkie w instalacji. 

Oferowane w naszym sklepie węże przyłączeniowe do gazu spełniają wszelkie międzynarodowe normy i posiadają niezbędne atesty, które doduszają je do wykorzystania w instalacjach gazowych. Dostępne są w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Posiadamy także węże do gazu z szybkozłączem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

Węże przyłączeniowe do gazu — zasady bezpieczeństwa

  • Upewnij się, że wąż do gazu, który chcesz zamontować, jest przeznaczony do tego konkretnego celu, a jego średnica jest odpowiednio dobrana. 
  • Wąż do gazu powinien być wykonany ze specjalnych materiałów i posiadać wszelkie certyfikaty i normy, które upoważniają go do stosowania z gazem. 
  • Instalację węża gazowego należy powierzyć specjaliście z odpowiednimi uprawnieniami.
  • Przy podłączeniu węża gazowego należy upewnić się, czy połączenie jest szczelne. Średnica węża musi być idealnie dopasowana, nie należy również stosować dużej siły podczas dokręcania węża, gdyż może spowodować to uszkodzenia i doprowadzić do wycieku gazu.
  • Do instalacji lub w trakcie konserwacji / serwisu należy stosować odpowiednie narzędzia, aby uniknąć uszkodzeń wewnętrznych.
  • Instalacja gazowa powinna być regularnie sprawdzana i serwisowana przez upoważnione osoby.
  • W sytuacji awarii bądź wycieku gazu należy pilnie wyłączyć źródło gazu i skontaktować się z odpowiednimi służbami.