Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Środki do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji

Profesjonalne środki chemiczne, płyny, pianki i preparaty do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji i konserwacji instalacji klimatyzacji / klimatyzatorów od sprawdzonych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Dlaczego należy regularnie czyścić i odgrzybiać klimatyzację?

Prawidłowa konserwacja, czyszczenie, odgrzybianie i dezynfekcja klimatyzacji (klimatyzatorów) to kluczowy element utrzymania zdrowego i wydajnego systemu chłodzenia. Regularne odgrzybianie klimatyzacji jest niezwykle istotne, ponieważ wilgoć oraz wszelkiego rodzaju pyłki, zanieczyszczenia i resztki organiczne zbierające się wewnątrz klimatyzatora, mogą sprzyjać rozwojowi pleśni, grzybów i bakterii. Zanieczyszczenia te nie tylko wpływają negatywnie na jakość powietrza, jakim oddychamy, ale także mogą prowadzić do problemów zdrowotnych oraz szybsze zużycie urządzenia. Aby nie dopuścić do takiego stanu, należy regularnie czyścić i odgrzybiać klimatyzację. Warto tutaj skorzystać z usług profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę oraz narzędzia, aby przeprowadzić dokładną i kompleksową konserwację urządzenia, w tym czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji.

Środki i preparaty do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji / klimatyzatorów

Polecamy także dostępne środki (preparaty) do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji, które można zakupić w naszym sklepie internetowym. Przed zakupem danego preparatu, należy się upewnić, że dany preparat do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji / klimatyzatorów jest odpowiedni dla posiadanego typu klimatyzacji i zastosować go zgodnie z zaleceniami producenta. W ofercie naszego sklepu posiadamy środki do odgrzybiania oraz środki do czyszczenia klimatyzacji renomowanej i polecanej przez profesjonalistów marki NANOCLEAN, które są przeznaczone zarówno do czyszczenia, odgrzybiania, dezynfekcji, jak i konserwacji instalacji klimatyzacji lub wentylacji. Na uwagę zasługuje pianka do czyszczenia klimatyzacji NANOCLEAN AIR MC-8803 o szerokim spektrum zastosowania. 

Pamiętaj! Wykwalifikowani specjaliści są w stanie dokładnie ocenić stan Twojego klimatyzatora i całego układu, zidentyfikować ewentualne uszkodzenia, wymienić zużyte elementy oraz skutecznie oczyścić i odgrzybić układ. Jednak warto również we własnym zakresie zadbać o stan klimatyzacji. Sprawdź dostępne w naszym sklepie preparaty do klimatyzacji / klimatyzatorów, aby cieszyć się zdrowym i efektywnym chłodzeniem (oraz ogrzewaniem) przez wiele sezonów.