Marki własne

Aktualności

Promocja Mikołajkowa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej Promocji Mikołajkowej.

Czytaj dalej
BLACK WEEK

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aktualnej promocji BLACK WEEK. Nagrody uzależnione od wartości koszyka zakupowego.

Czytaj dalej
Facebook

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy najświeższe informacje o nowościach w ofercie.

Czytaj dalej
E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej

Pompy do centralnego ogrzewania

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Pompa do c.o.

Pompa do c.o. (centralnego ogrzewania) jest zalecana do instalacji wyposażonych w zawory termostatyczne, które przymykają się i otwierają samoczynnie pod wpływem zmian temperatury w pomieszczeniach. Przymykanie zaworów generuje zmiany charakterystyki instalacji i prowadzi do głośnej pracy. Elektryczna regulacja dostosowuje parametry pracy pompy c.o. do zmieniających się warunków. Dzieje się to automatycznie właśnie dzięki pompom do centralnego ogrzewania.

Na czym polega praca pompy c.o.?

Pompa do c.o. montowana jest głównie po to, by ciepła woda mogła szybko dotrzeć do każdego zakamarka ogrzewania centralnego. W ofercie naszej hurtowni znalazły się pompy do c.o. przeznaczone do różnej wielkości systemów. Jest to bowiem jeden z ważniejszych aspektów, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej pompy. Należy wziąć pod uwagę wielkość domu i ilość kaloryferów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomp dedykowanych do instalacji centralnego ogrzewania. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.