Marki własne

Aktualności

Nowe Pompy Ciepła LG THERMA V

Ogrzewaj swój dom darmową energią z powietrza! Jest to rozwiązanie ekologiczne oraz w pełni bezobsługowe. Nowymi pompami ciepła LG Therma V możesz zarządzać z poziomu...

Czytaj dalej
Nowe Pompy Ciepła Panasonic

Odkryj nowy poziom komfortu i ogrzewania domu, bez szkody dla środowiska, wybierz pompy ciepła PANASONIC AQUAREA. Specjalne ceny rabatowe dla instalatorów, sprawdź koniecznie!

Czytaj dalej
Mapa dojazdu do siedziby firmy

Mapa dojazdu do siedziby firmy

Czytaj dalej
Rozpoczęcie wysyłki zamówień

Pragniemy poinformować, że wysyłka produktów od dnia 11-01-2021 realizowana jest bez żadnych opóźnień.

Czytaj dalej

Pompy do centralnego ogrzewania

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Pompa do c.o.

Pompa do c.o. (centralnego ogrzewania) jest zalecana do instalacji wyposażonych w zawory termostatyczne, które przymykają się i otwierają samoczynnie pod wpływem zmian temperatury w pomieszczeniach. Przymykanie zaworów generuje zmiany charakterystyki instalacji i prowadzi do głośnej pracy. Elektryczna regulacja dostosowuje parametry pracy pompy c.o. do zmieniających się warunków. Dzieje się to automatycznie właśnie dzięki pompom do centralnego ogrzewania.

Na czym polega praca pompy c.o.?

Pompa do c.o. montowana jest głównie po to, by ciepła woda mogła szybko dotrzeć do każdego zakamarka ogrzewania centralnego. W ofercie naszej hurtowni znalazły się pompy do c.o. przeznaczone do różnej wielkości systemów. Jest to bowiem jeden z ważniejszych aspektów, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej pompy. Należy wziąć pod uwagę wielkość domu i ilość kaloryferów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomp dedykowanych do instalacji centralnego ogrzewania. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.