Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kotły na pellet (biomasę) 5 Klasy

Nowoczesne i ekologiczne kotły (piece c.o.) na pellet 5 Klasy, dostępne w wersji z podajnikiem, jak i bez. Zapewnij sobie wygodne i oszczędne ogrzewanie, sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Piec na pellet z podajnikiem – ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie na biomasę!

Ekologiczne, łatwe w obsłudze oraz wygodne w użytkowaniu kotły i piece centralnego ogrzewania, to standard nowoczesnych systemów grzewczych. Do tych systemów zaliczamy m.in. kotły na pellet 5 Klasy z podajnikiem. Posiadają one wiele zalet, m.in. można zastosować je zarówno do nowych budynków, jak i do modernizacji starych instalacji grzewczych. Hurtownia grzewcza SWATT oferuje piece na pellet najwyższej 5 klasy z podajnikiem jak i bez, czołowych producentów, m.in.firmy DEFRO, Tekla, PEREKO, SAS BIO EFEKT, Zębiec AGAT i inne, spełniające wymagania energetyczno - emisyjne oraz posiadające europejski certyfikat ECOdesign. Są to głównie jednofunkcyjne urządzenia grzewcze, więc aby mogły ogrzewać także wodę użytkową (c.w.u), należy dokupić do nich zasobnik ciepłej wody użytkowej, który również posiadamy w ofercie. Oprócz tego, piece na pellet posiadają wiele funkcjonalnych rozwiań, np.:

  • automatyczny podajnik, który sam dozuje odpowiednią ilość pelletu;
  • wyposażone w zasobnik paliwa oraz palnik z automatycznym systemem rozpalania;
  • posiadające funkcję automatycznego czyszczenia wymiennika oraz palnika - większa wygoda dla nas, ale także systemy te spalają mniej opału.

Dla kogo kocioł na pellet 5 Klasy?

Kocioł na pellet 5 Klasy to rozwiązanie idealne dla tych osób, które cenią sobie efektywny, oszczędny, przyjazny dla środowiska oraz komfortowy w obsłudze i użytkowaniu piec. Użytkownik musi jedynie raz na jakiś czas uzupełnić zasobnik paliwa w pellet i opróżnić popiół z szuflady - cały proces obywa się automatycznie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Jeżeli mają Państwo pytania lub problem z wyborem odpowiedniego rodzaju pieca na biomasę typu pellet - zachęcamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązanie i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Powiązane artykuły z bloga: