Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kotły na pellet 5 Klasy

Ekologiczne, łatwe w obsłudze oraz wygodne w użytkowaniu - takie są oferowane tutaj kotły na pellet 5 klasy. Dostępne są zarówno piece c.o. na pellet z podajnikiem jak i bez renomowanych firm: DEFRO, PEREKO i KBO. Sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Piec centralnego ogrzewania na pellet z podajnikiem – ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie na biomasę!

Ekologiczne oraz komfortowe w obsłudze kotły i piece centralnego ogrzewania, to standard nowoczesnych systemów grzewczych. Zaliczamy do nich m.in. kotły na pellet 5 Klasy z podajnikiem paliwa. Hurtownia grzewcza SWATT oferuje piece na pellet najwyższej 5 klasy z podajnikiem paliwa jak i bez podajnika renomowanych producentów. Spełniają one wymagania energetyczno - emisyjne oraz posiadające europejski certyfikat Ecodesign. Są to głównie jednofunkcyjne urządzenia grzewcze, więc aby mogły ogrzewać także wodę użytkową (c.w.u), należy dokupić do nich zasobnik ciepłej wody użytkowej, który również posiadamy w ofercie. Oprócz tego, piece na pellet posiadają wiele funkcjonalnych rozwiań, np.:

  • automatyczny podajnik, który sam dozuje odpowiednią ilość pelletu lub innej biomasy;
  • zasobnik paliwa oraz palnik z automatycznym systemem rozpalania;
  • funkcję automatycznego czyszczenia wymiennika oraz palnika - większa wygoda dla nas, ale także systemy te spalają mniej opału.

Dla kogo kocioł na pellet 5 Klasy?

Kocioł na pellet 5 Klasy z podajnikiem paliwa to rozwiązanie idealne dla tych osób, które cenią sobie efektywny, oszczędny, przyjazny dla środowiska oraz komfortowy w obsłudze i użytkowaniu piec centralnego ogrzewania. Użytkownik musi jedynie raz na jakiś czas uzupełnić zasobnik paliwa w pellet i opróżnić popiół z szuflady - cały proces obywa się automatycznie. Alternatywnym rozwiązaniem jest kocioł na drewno lub piec na ekogroszek z podajnikiem.


Dlaczego warto kupić kocioł na pellet w sklepie SWATT?

  • Oryginalne produkty i fachowe doradztwo - Oferowane przez nas kotły na pellet są oryginalne. Możesz mieć więc pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość i niezawodność. Ponadto nasz zespół służy fachowym doradztwem, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.
  • Bezpieczne zakupy - Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja są dla nas bardzo istotne, dlatego zapewniamy bezpieczne zakupy online, oferując produkty spełniające najwyższe standardy jakości!
  • Nowoczesne piece na pellet z certyfikatem 5 Klasy i Ecodesign - W naszej ofercie znajdziesz tylko nowoczesne piece centralnego ogrzewania na pellet, które spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Wszystkie produkty posiadają certyfikat 5 Klasy, co świadczy o ich wysokiej wydajności i efektywności. Są także zgodne z wymogami Ecodesign, co oznacza, że są przyjazne dla środowiska i spełniają surowe normy emisji.
  • Szeroki wybór produktów - W naszym sklepie oferujemy bogaty asortyment, aby zapewnić Ci możliwość znalezienia idealnego rozwiązania dla Twoich potrzeb, a także budżetu. Dostępne są także kompaktowe piece pelletowe do małych i nieustawnych kotłowni.

Powiązane artykuły z bloga: