Kocioł PEREKO KSR Beta Pelet 28 kW 5 KLASA

Indeks 02020139
Stan: Nowy
Marka PEREKO

Przeznaczenie:  PEREKO KSR BETA PELET to kocioł z podajnikiem ślimakowym o mocy 28 kW, posiadający możliwość obsługi zdalnej, co wpływa na jego ekonomiczność, wygodę użytkowania. Certyfikaty 5 klasy emisji wg normy PN EN 303-5:2012 i ECODESIGN świadczą o jego wysokiej jakości, sprawności oraz pozwalają na uzyskanie dofinansowania. Powierzchnia, jaką jest w stanie ogrzać kocioł wynosi do 509 m2

18 840,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 60 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 6 luty 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 335,79 zł

Loading...

Kocioł na pellet drzewny z podajnikiem ślimakowym KSR BETA PELET 28 kW

5 klasa wg normy PN-EN 303-5:2012Polski Produkt

ISTOTNE INFORMACJE

Kocioł na pellet z podajnikiem ślimakowym 5 Klasy PEREKO KSR BETA PELET o mocy 28 kW został stworzony z myślą o komforcie i wygodzie klienta. Na jego ekonomiczność wpływa funkcja automatycznego zapłonu, płynna regulacja mocy oraz niski pobór prądu. Specjalny palnik PELLAS sprawia, że granulki pelletu niemal całkowicie wypalają się, przez co ilość popiołu jest znikoma. Dzięki systemowi S.Control możliwe jest rozpalanie, czyszczenie oraz kontrola płomienia w sposób automatyczny. Pompa podłogowa, c.o., c.w.u., siłownik zaworu mieszającego oraz ogranicznik temperatury są obsługiwane przez sterownik. Ponadto dzięki modułowi Net Control, Room Control oraz Room Control Touch możliwe jest kierowanie pracą kotła przez internet, a także kontrola temperatury w pomieszczeniach, co znacząco wpływa na komfort i łatwość użytkowania pieca.

PEREKO KSR BETA PELET posiada certyfikaty 5 klasy emisji wg normy PN EN 303-5:2012 oraz ECODESIGN. Powierzchnia, jaką jest w stanie ogrzać kocioł o mocy 28 kW wynosi do 509 m2.

PODSTAWOWE ZALETY

Wysoka moc grzewcza

Kotły PEREKO posiadają wysoką moc grzewczą przy stosunkowo niewielkich gabarytach. Oznacza to możliwość instalacji również w mniejszych kotłowniach

Intuicyjny sterownik

Profesjonalny sterownik indywidualnie dostosowany do każdego kotła. Jego obsługa nie wymaga od użytkownika posiadania specjalistycznej wiedzy.

Łatwe czyszczenie

Poziome półki wymiennika pozwalają na łatwe czyszczenie wnętrza kotła.

Do spalania biomasy

Najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie stosowane w kotłach na paliwa stałe. Przeznaczony jest do spalania biomasy typu pelet, owies, pestka.

Moduł internet

Dodatkowy moduł pozwala na sterowanie pracą kotła przez internet

CECHY

Paliwo podstawowe: Pelet drzewny

Stronność podajnika: Prawy / Lewy

Materiał wymiennika ciepła: Stal kotłowa podwójnie atestowana o gr. 6 mm [P265GH]

Internet: Możliwość obsługi dodatkowego modułu internetowego

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie kotła PEREKO KSR BETA Pelet

  • Palnik PELLAS [1]
  • Wymiennik [2]
  • Moduł Net Control [3]
  • Moduł Room Control [4]
  • Kosz zasypowy [5]

DANE TECHNICZNE

Dane techniczne PEREKO KSR BETA PELET
Klasa dystrybucji
N

Zobacz także