Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy głębinowe

Pompa głębinowa to niezastąpione urządzenie do pobierania zimnej wody z własnego ujęcia. W ofercie posiadamy pompy głębinowe czołowych producentów, takich jak IBO, Omnigena i wielu innych. Prezentowane pompy to idealne rozwiązanie do studni głębinowych, studni kręgowych oraz innych zbiorników wodnych. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przewód zasilający
Moc silnika
więcej... mniej
Maksymalna temperatura cieczy
Maksymalna temperatura otoczenia
Króciec (cale)
Króciec
Filtruj

Pompa do studni głębinowej, kręgowej i innych zbiorników marki IBO i OMNIGENA - super ceny!

Pompa głębinowa jest przeznaczona do czerpania czystej wody z wierconych ujęć głębinowych, kręgowych, a także zbiorników wolno stojących. Pompy te stworzone są do stosowania w studniach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 m i zastosowanie innego rodzaju pompy jest niemożliwe. Dodatkowo przy studniach kręgowych i zbiornikach powinna być zastosowana rura osłonowa.

W ofercie naszego sklepu internetowego można zakupić pompy do studni głębinowych, kręgowych i innych zbiorników wodnych, od niewielkich — dostosowanych do małych domków jednorodzinnych, aż do dużych pomp głębinowych dedykowanych dla rolnictwa oraz do zastosowań przemysłowych. Polecamy pompy głębinowe do studni marki IBO oraz OMNIGENA. Charakteryzują się one wysoką wydajnością, cichą pracą oraz niską awaryjnością. Pompa głębinowa znajduje zastosowanie w systemach wodociągowych do tłoczenia i podwyższania ciśnienia cieczy w procesach technologicznych, a także pracy w instalacjach nawadniających.

W sklepie SWATT oferujemy również pompy do wody z piaskiempompy olejowe i pompy do szamba w korzystnej cenie. Dostępne są także akcesoria, w tym włącznik ciśnieniowy LCA 1. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.