Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Natryski i kolumny prysznicowe

Natryski i kolumny prysznicowe z baterią, słuchawki prysznicowe i akcesoria - wszystko co potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy asortyment marki Deante - renomowanego producenta armatury łazienkowej. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Kolumny prysznicowe z baterią — funkcjonalny natrysk prysznicowy

Kolumna prysznicowa z baterią to element armatury łazienkowej i bardzo funkcjonalne rozwiązanie, w które warto wyposażyć swoją kabinę prysznicową lub wannę. Jeżeli zastanawiasz się, na co się zdecydować - słuchawaka prysznicowa czy deszczownica, to kolumna prysznicowa z baterią jest idealnym dla Ciebie rozwiązaniem, gdyż łączy w sobie te dwie funkcjonalności. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z prysznica wedle naszych własnych preferencji i potrzeb. 

W ofercie naszego sklepu posiadamy natryski prysznicowe dostępne w bogatej ofercie do wyboru. Dostępne są również funkcjonalne kolumny prysznicowe, zestawy i baterie natryskowe w różnych kolorach i wykończeniach, a także asortyment dodatkowy. Do wyboru proponujemy natryski prysznicowe nadtynkowe oraz podtynkowe, które zapewniają nowoczesny, minimalistyczny efekt.