Nowe Deszczownia JASMIN NERO z zestawem NAC N4GT czarny mat

Deszczownia JASMIN NERO z zestawem NAC N4GT, nowość!

13020137

Nowy produkt

Przeznaczenie: Deszczownia z baterią wannową termostatyczną Deante serii Jasmin Nero NAC N4GT o oryginalnym, czarno matowym wykończeniu. Nowy produkt dedykowany w zestawie z ruchomą wylewką, 3-funkcyjną słuchawką oraz cienką głowicą natryskową.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

1 670,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Więcej informacji

Deszczownica ścienna Deante JASMIN NERO NAC N4GT z baterią wannową termostatyczną czarny mat + zestaw (NOWOŚĆ!)

ISTOTNE INFORMACJE

Armatura serii JASMIN NERO to propozycja ekskluzywnej marki DEANTE, której specjalnością jest tworzenie wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oferowana deszczownica ścienna JASMIN NERO NAC N4GT z baterią wannową termostatyczną w kolorze czarny mat, to produkt, który swój delikatny kształt łączy z tradycyjną formą, dając nieszablonowy design. Baterie łazienkowe marki DEANTE pozbawione są ostrych krawędzi, rogów i kątów prostych, a kształty doskonale wkomponują się się w cały szereg współczesnych aranżacji łazienki.

Głównym elementem składowym deszczownicy JASMIN NERO NAC N4GT jest termostat, który w dużym stopniu pozwala zaoszczędzić dostarczaną wodę. Sami także możemy kontrolować jej temperaturę. Zestaw został wyposażony w ruchomą wylewkę, 3-funkcyjną słuchawkę oraz w ultracienką głowicę natryskową.

Deszczownice JASMIN NERO NAC N4GT są dostępne w czarnym, matowym kolorze, co sprawia, że w/w armatura nie tylko efektywnie wygląda przykuwając wzrok, ale jest też niezwykle trwała w użytkowaniu, dzięki technice, jaką zastosowano przy nanoszeniu matowej powłoki w tzw. procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to ma miejsce zazwyczaj.

Całość elementów składowych deszczownicy uzupełniają przełącznik funkcji, zintegrowany z systemem regulacji wody (dzięki czemu sterowanie strumieniami i przełączanie trybów staje się komfortowe), wąż natryskowy Nero o długości 150 cm zakończony mosiężnymi końcówkami, posiadający funkcję Anti-Twist (wąż nie skręca się i pozostaje w nienaruszonym stanie) oraz regulowany drążek.

Produkty armatury sanitarnej marki Deante są atestowane oraz przyjazne środowisku. Charakteryzuje je  wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w w/w modelu jest system anti-calc, to system silikonowych gumek, który stosuje się w słuchawkach natryskowych oraz w większości dysz znajdujących się w panelach natryskowych. System ten zapobiega osadzaniu się kamienia, dzięki czemu przedłuża trwałość oraz niezawodność funkcjonowania słuchawki natryskowej, w tym przypadku deszczownicy. Rozwiązanie takie powoduje, że ciśnienie wewnątrz deszczownicy zostaje równomiernie rozłożone, a każda dysza działa tak samo wydajnie. Otwory słuchawki natryskowej wyposażone są w silikonowe gumeczki, z których łatwo można wykruszyć osad, np. przy użyciu szczoteczki czy gąbki. W niektórych modelach baterii znajdują się też w otworach cienkie plastikowe bolce, które po przekręceniu główki słuchawki natryskowej, wsuwają się w otwory i wypychają z nich krople wody wraz z osadem.

Producent udziela 5-letniej gwarancji na odlew korpusu deszczowni wraz z zestawem natryskowym.

Deante działając na polskim rynku już od wielu lat, posiada dobrze rozwiniętą sieć serwisową oraz udostępnia nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z ekspertami i doradcami. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewnia pomoc niezawodnej sieci serwisowej oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną z serwisem dojazdowym do klienta włącznie.

Dostępne warianty:

Deszczownica z zestawem JASMIN NAC 01GT chrome połysk
Deszczownica z zestawem JASMIN NERO NAC N4GT czarny mat

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

  •     Bateria z ruchomą wylewką o zasięgu 120 mm
  •     Drążek mosiężny o regulowanej wysokości: 825-1210 mm
  •     Regulacja wysokości i kąta nachylenia słuchawki
  •     Stalowa głowica natryskowa o wymiarach 250 mm
  •     Słuchawka 3-funkcyjna o wymiarach 240x116 mm
  •     Wąż Nero długości 1500 mm

RYSUNEK TECHNICZNY

Deszczownica ścienna JASMIN NERO NAC N4GT Deante czarny mat - rysunek techniczny

PRZYKŁADOWA ARANŻACJA DESZCZOWNI JASMIN NERO NAC N4GT

Deszczownia z baterią wannową termostatyczną + zestaw JASMIN NERO NAC N4GT w wersji czarny mat - przykładowa aranżacja

ZALETY

System anti-calc

System anti-calc

Serwis

Serwis dojazdowy

Bateria

Bateria w komplecie

Regulacja wysokości

Regulowana wysokość

Gwarancja

Gwarancja 5 lat (odlew korpusu + zestaw natryskowy)

Polska marka

Polska marka

Seria produktów

Więcej modeli w serii Jasmin

Włącz / wyłącz

Szybka reakcja na włączanie/wyłączanie wody

Strumień deszczowy

Strumień deszczowy

DANE TECHNICZNE:

Deszczownia JASMIN NERO z zestawem NAC N4GT Deante czarny mat - dane techniczne tabela

KOD EAN: 5908212097953

KOLOR: CZARNY MATOWY

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Deszczownia JASMIN NERO z zestawem NAC N4GT, nowość!

Deszczownia JASMIN NERO z zestawem NAC N4GT, nowość!

Przeznaczenie: Deszczownia z baterią wannową termostatyczną Deante serii Jasmin Nero NAC N4GT o oryginalnym, czarno matowym wykończeniu. Nowy produkt dedykowany w zestawie z ruchomą wylewką, 3-funkcyjną słuchawką oraz cienką głowicą natryskową.

Produkty powiązane