Nowe Bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M czarny mat

Bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M

13020136

Nowy produkt

Przeznaczenie: Bateria natryskowa marki Deante z linii Jasmin Nero o nowoczesnym, czarnym, matowym wykończeniu. Idealna do niemal każdego rodzaju łazienkowej aranżacji. Produkt oferowany bez kompletu natryskowego.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

290,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Więcej informacji

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M kolor czarny, bez kompletu natryskowego

ISTOTNE INFORMACJE:

Jednouchwytowa bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M (bez kompletu natryskowego) w czarnym kolorze i matowym wykończeniu jest kolejną ciekawą propozycją znanej w Polsce marki DEANTE, której  domeną jest projektowanie i wykonanie wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek oraz kuchni. Seria Jasmin to linia baterii łazienkowych nowej generacji o subtelnym charakterze. Pozbawiona ostrych krawędzi, rogów i prostych kątów bateria, idealnie wkomponuje się w cały szereg współczesnej aranżacji.

Baterie łazienkowe z linii JASMIN to produkty, które swój delikatny kształt łączą z tradycyjną formą, tworząc w ten sposób nieszablonowy design. Bateria natryskowa JASMIN BGJ N40M jest dostępna w czarno matowym kolorze. Wykończenie to jest nie tylko efektowne i przykuwa wzrok, ale cechuje się również trwałością w użytkowaniu. Odpowiada za to technologia, jaką zastosowano przy nanoszeniu matowej powłoki w tzw. procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to ma miejsce zazwyczaj.

Prezentowana bateria natryskowa obsługuje jeden odbiornik - główkę prysznicową. Posiada przepływ od 19,8 l do 25,2 l./min, a mieszacz ceramiczny gwarantuje precyzyjną regulację temperatury wody.

Bateria natryskowa JASMIN NERO BGJ N40M czarny mat jest dostępna bez zestawu natryskowego. 

Armaturę sanitarną marki Deante charakteryzuje wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i głowice ceramiczną i 2 lata na pozostałe elementy.

Deante działając na polskim rynku już od wielu lat, posiada dobrze rozwiniętą sieć serwisową oraz udostępnia nowoczesne systemy komunikacji elektronicznej z ekspertami i doradcami. W przypadku jakichkolwiek problemów zapewnia pomoc niezawodnej sieci serwisowej oraz sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną z serwisem dojazdowym do klienta włącznie.

Dostępne warianty:

Bateria natryskowa ścienna JASMIN BGJ 040M chrome połysk
Bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO N40M czarny mat

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria natryskowa ścienna Deante NERO JASMIN BGJ N40M kolor czarny mat - rysunek techniczny

ZALETY

Głowica ceramiczna 35 mm

Głowica ceramiczna 35 mm

Gwarancja 7 lat

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Serwis

Serwis dojazdowy

Polski producent

Polska marka

Więcej modeli

Więcej modeli w serii

DANE TECHNICZNE:

Bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M - dane techniczne

KOD EAN: 5908212087169

KOLOR: CZARNY MATOWY

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M

Bateria natryskowa ścienna JASMIN NERO BGJ N40M

Przeznaczenie: Bateria natryskowa marki Deante z linii Jasmin Nero o nowoczesnym, czarnym, matowym wykończeniu. Idealna do niemal każdego rodzaju łazienkowej aranżacji. Produkt oferowany bez kompletu natryskowego.

Produkty powiązane