Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Radia budowlane i głośniki

Solidne, wytrzymałe i odporne na urazy mechaniczne oraz inne czynniki radia budowlane i głośniki marki DeWALT dedykowane do używania w miejscach o niesprzyjających warunkach, np. na placu budowy, w warsztacie, garażu i w trakcie remontów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Radio budowlane DeWALT

Praca na budowie lub w warsztacie jest znacznie przyjemniejsza i efektywniejsza przy ulubionej muzyce, jednak zwykłe radia często nie dają sobie rady z ciężkimi warunkami panującymi na budowie czy w trakcie prac remontowych. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest specjalne radio budowlane odporne na kurz, różnego rodzaju wstrząsy, uderzenia, a nawet na delikatny deszcz.

Radia budowlane sieciowe i na baterie (akumulatorowe) dostępne w sklepie SWATT

W ofercie sklepu internetowego i hurtowni SWATT dostępne są radia budowlane marki DeWalt zasilane sieciowo lub na baterie (radia budowlane akumulatorowe), dzięki którym będziesz mógł posłuchać ulubionej muzyki lub stacji radiowej. Radia budowlane DeWALT wyróżniają się wysoką jakością wykonania, solidną obudową odporną na upadki i czynniki zewnętrzne oraz aż 3-letnią gwarancją. Oprócz tego wyposażone są w wysokiej jakości głośniki, które dostarczają czysty i bogaty dźwięk. W zależności od modelu, są wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, m.in. umożliwiają podłączanie zewnętrznych źródeł przewodowych i bezprzewodowych, mogą służyć także jako ładowarka do akumulatorów DeWALT. Wybrane radia budowlane marki Dewalt mają także funkcjonalność Bluetooth, co umożliwia łatwe strumieniowe przechwytywanie muzyki ze smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń audio. W ofercie naszego sklepu posiadamy także głośnik bluetooth marki DeWalt, który zapewni jeszcze lepszy odbiór muzyki w trakcie głośnych prac budowlanych.