Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Fotowoltaika do grzania wody użytkowej

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Podgrzewacz fotowoltaiczny 550W, 10l

  Przeznaczenie: Kocioł fotowoltaiczny o pojemności 10l, jest nowoczesnym, bezobsługowym i ekonomicznym system grzania wody z łatwym montażem i o szerokim zastosowaniu (małe domy 1-2 osobowe, mieszkania, biura, działki, przyczepy kempingowe). Może być zamiennikiem klasycznego bojlera.

  Oczekiwanie na dostawę
  1 300,00 zł (brutto)
  Więcej
 • Podgrzewacz fotowoltaiczny 550 W, 30l

  Przeznaczenie: Kocioł fotowoltaiczny o pojemności 30l, jest nowoczesnym, bezobsługowym i ekonomicznym system grzania wody z łatwym montażem i o szerokim zastosowaniu (małe domy 1-2 osobowe, mieszkania, biura, działki, przyczepy kempingowe). Może być zamiennikiem klasycznego bojlera.

  Oczekiwanie na dostawę
  1 900,00 zł (brutto)
  Więcej
 • Podgrzewacz fotowoltaiczny 550 W, 80l

  Przeznaczenie: Kocioł fotowoltaiczny o pojemności 80l, jest nowoczesnym, bezobsługowym i ekonomicznym system grzania wody z łatwym montażem i o szerokim zastosowaniu (małe domy 1-2 osobowe, mieszkania, biura, działki, przyczepy kempingowe). Może być zamiennikiem klasycznego bojlera.

  Oczekiwanie na dostawę
  2 300,00 zł (brutto)
  Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Fotowoltaika do grzania wody - fotowoltaiczne podgrzewacze wody

Fotowoltaiczne systemy dedykowane do grzania wody użytkowej to rewolucyjne rozwiązania, które warto wziąć pod uwagę. Dzięki fotowoltaice otrzymujemy darmowy i ekologiczny prąd ze słońca, który możemy wykorzystać także do podgrzania  - przygotowania ciepłej wody użytkowej zupełnie za darmo! W tej kategorii prezentujemy Państwu różnego rodzaju systemy fotowoltaiczne dedykowane do grzania ciepłej wody użytkowej. Są to m.in. innowacyjne podgrzewacze fotowoltaiczne charakteryzujące się wysoką jakością i wydajnością.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Nasza hurtownia fotowoltaiczna zapewnia kompletny asortyment wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach, m.in. panele fotowoltaiczne i inwertery (falowniki)