Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Zasobniki emaliowane poziome

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Zasobniki c.w.u. poziome

W tej kategorii znajdą Państwo zasobniki c.w.u. emaliowane w orientacji poziomej. Zostały one pokryte wysokiej jakości emalią ceramiczną, która wraz z zastosowaniem anody magnezowej zapewnia wysoką trwałość zasobnika. Emaliowane zasobniki poziome mogą również zostać opcjonalnie wyposażone w grzałki elektryczne, które pozwalają na ogrzewanie wody poza sezonem grzewczym. 

Zasobniki ciepłej wody użytkowej są niezbędnym dodatkiem do pieca centralnego ogrzewania, który tym samym dostarcza ciepła nie tylko do systemu grzewczego, ale również do kranów. Montaż zasobnika emaliowanego wymaga zapewnienia miejsca w pobliżu kotła grzewczego, dlatego decyduje on o wyborze orientacji zbiornika. W tej kategorii oferujemy zasobniki emaliowane poziome, przeznaczone do podwieszenia na ścianie pod sufitem lub ustawienia bezpośrednio na podłożu. Dzięki emaliowanej powierzchni są nie tylko estetyczne, ale i odporne na korozję czy inne uszkodzenia.

Proponowane modele różnią się pojemnością, dlatego mogą być dopasowane do potrzeb konkretnego gospodarstwa. Oferujemy emaliowane zasobniki c.w.u. poziome marki Kospel o pojemności od 100 do 140 l.  Polecamy zasobniki dwupłaszczowe, które zapewniają ochronę wody przed stygnięciem, a także zasobniki z płaszczem wodnym i wężownicą, które mogą współpracować z dwoma źródłami ciepła.

Hurtownia grzewcza Swatt.pl posiada w asortymencie również inne rodzaje zasobników dedykowanych do ogrzewania oraz przechowywania ciepłej wody użytkowej, które współpracują zarówno z kotłami grzewczymi jaki i pompą ciepła. W ofercie posiadamy zasobniki emaliowane pionowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.