Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zasobniki emaliowane poziome

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Pojemność
Ilość wężownic
Orientacja
Filtruj

Zasobniki c.w.u. poziome

W tej kategorii znajdą Państwo zasobniki c.w.u. emaliowane w orientacji poziomej. Zostały one pokryte wysokiej jakości emalią ceramiczną, która wraz z zastosowaniem anody magnezowej zapewnia wysoką trwałość zasobnika. Emaliowane zasobniki poziome mogą również zostać opcjonalnie wyposażone w grzałki elektryczne, które pozwalają na ogrzewanie wody poza sezonem grzewczym. 

Zasobniki ciepłej wody użytkowej są niezbędnym dodatkiem do pieca centralnego ogrzewania, który tym samym dostarcza ciepła nie tylko do systemu grzewczego, ale również do kranów. Montaż zasobnika emaliowanego wymaga zapewnienia miejsca w pobliżu kotła grzewczego, dlatego decyduje on o wyborze orientacji zbiornika. W tej kategorii oferujemy zasobniki emaliowane poziome, przeznaczone do podwieszenia na ścianie pod sufitem lub ustawienia bezpośrednio na podłożu. Dzięki emaliowanej powierzchni są nie tylko estetyczne, ale i odporne na korozję czy inne uszkodzenia.

Proponowane modele różnią się pojemnością, dlatego mogą być dopasowane do potrzeb konkretnego gospodarstwa. Oferujemy emaliowane zasobniki c.w.u. poziome marki Kospel o pojemności od 100 do 140 l.  Polecamy zasobniki dwupłaszczowe, które zapewniają ochronę wody przed stygnięciem, a także zasobniki z płaszczem wodnym i wężownicą, które mogą współpracować z dwoma źródłami ciepła.

Hurtownia grzewcza Swatt.pl posiada w asortymencie również inne rodzaje zasobników dedykowanych do ogrzewania oraz przechowywania ciepłej wody użytkowej, które współpracują zarówno z kotłami grzewczymi jaki i pompą ciepła. W ofercie posiadamy zasobniki emaliowane pionowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Sprawdź też: Podgrzewacze wody w super cenie!