Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Ograniczniki przepięć

Ograniczniki (ochronniki) przepięć to bardzo ważny element każdej instalacji elektrycznej. Są przeznaczone m.in. do ochrony przed przepięciami wszelkich urządzeń elektrycznych, które mogą powstawać na skutek wyładowań elektrycznych lub poprzez awarię sieci elektroenergetycznej. Sprawdź dostępne przepięciówki:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Ograniczniki — ochronniki przepięciowe do domu i nie tylko 

Urządzenia elektryczne, takie jak UPS, zasilacze, falowniki, komputery i inna elektronika, wymagają ochrony przed przepięciem. Typowy ogranicznik np. do komputera zapewnia zabezpieczenie tylko do określonego poziomu i jest nieskuteczny przy wyższym napięciu. Tu właśnie wkraczają ograniczniki przepięć często określane także jako ochronniki przepięciowe lub przeciwprzepięciowe. Zakres ogranicznika przepięć 0-300 V oznacza, że będzie on zapewniał ochronę przed najczęstszymi skokami napięcia. Jest to niedrogi i łatwy sposób na protekcję drogiej elektroniki i urządzeń będących w naszych domach, biurach lub w innych obiektach. 

Sprawdź ograniczniki przepięć, ale też inne artykuły elektryczne dostępne w naszym sklepie internetowym. Dostępne są m.in. kable elektryczne, wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe i wiele innych produktów w przystępnych cenach.