Produkty

Co o nas mówią

Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe pompy Dambat / Ibo

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej

Zbiorniki buforowe (bufor ciepła)

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zbiornik buforowy (bufor ciepła)

Zbiornik buforowy tzw. bufor ciepła, to rewelacyjne rozwiązanie dla magazynowania większych ilości ciepłej wody. Gorąca woda, która została zakumulowana w zbiorniku buforowym jest następnie wykorzystywana w odpowiednim czasie do zasilania układu centralnego ogrzewania. 

Zalety zbiornika buforowego

Jego estetyczny wygląd jest sporą zaletą, jednak na prawdziwą uwagę zasługuje efektywność urządzenia. Możliwość połączenia zbiornika buforowego z praktycznie każdym zewnętrznym źródłem ogrzewania, znacznie podnosi jego wszechstronność i sprawia, że jest bardzo często wybieranym zasobnikiem do przechowywania ciepłej wody użytkowej. Ponadto, bufor ciepła zapewnia dużą oszczędność czasu i energii elektrycznej, jest również prosty w użytkowaniu. Pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania domu.

Zbiorniki buforowe ograniczają również częstotliwość uruchamiania się pompy ciepłakotła centralnego ogrzewania lub innego zastosowanego urządzenia grzewczego. Dopóki bufor nie zostanie opróżniony, nie ma potrzeby włączania pompy ciepła czy pieca. Ogranicza to zużycie urządzenia grzewczego i wpływa na zwiększenie jego trwałości oraz żywotności.  Zasobniki buforowe ochraniają również instalację c.o. przed przegrzaniem.

Bufor ciepła - budowa zbiornika

Na uwagę zasługują także osłony zasobników buforowych. Płaszcz PCV chroni przed wszelkimi uszkodzeniami, natomiast powłoka termiczna zapewnia wysoką wydajność energetyczną. Powłokę bufora ciepła można jednak w łatwy sposób zdjąć, co znacznie ułatwia jego transport i przenoszenie zbiornika buforowego przez drzwi. 

Hurtownia SWATT posiada szeroką gamę zasobników c.w.u.. Na uwagę zasługują zbiorniki buforowe marki WEBER. Dostępne są zarówno bufory w opcji z wężownicami jak i bez wężownic. Zapewniamy dwa lata gwarancji na wszystkie zasobniki buforowe. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy także przepływowe podgrzewacze wody w super cenach. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.