Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 300 l. bez wężownicy, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  1 309,95 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 300 l. z jedną wężownicą, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  1 340,00 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 500 l. bez wężownicy, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  1 722,00 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 800 l. bez wężownicy, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  2 049,00 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 1000 l. bez wężownicy, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  2 180,00 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 800 l. z jedną wężownicą, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  2 370,00 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 1500 l. bez wężownicy, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  3 500,00 zł
  Dostępny
 • Przeznaczenie: Zasobnik buforowy o pojemności 2000 l. bez wężownicy, w elastycznej izolacji termicznej gr. 100 mm zabezpieczonej płaszczem typu sky, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie  magazynowania wody na cele centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektach.

  4 100,00 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów