Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zmiękczacze wody

W ofercie naszego sklepu dostępne są zautomatyzowane zmiękczacze do wody polskiej marki WEBER Aqua,  dedykowane zarówno do małych jak i dużych gospodarstw domowych. Zmiękczacze wody dostępne także w atrakcyjnych zestawach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Zmiękczacz do wody do domu, mieszkania i nie tylko!

Jeżeli twarda woda niszczy instalacje w Twoim domu oraz wszelkie sprzęty AGD, to czas na inwestycję w zmiękczacz do wody. Chlor zawarty w wodzie zostawia także plamy na naczyniach i nie nadaje się do picia. Dzięki zmiękczaczom wody znika problem osadów z kamienia na armaturze oraz zabrudzeń na wannach, prysznicach czy bateriach umywalkowych, które stają się z czasem bardzo trudne lub niemożliwe do usunięcia. Szkodliwe działanie twardej wody w domu można także zauważyć również w czajnikach i ekspresach do kawy, które dość często potrzebują odkamieniania.

Urządzenia, które znajdziecie w naszej ofercie to zmiękczacze wody z przeznaczeniem dla małych oraz bardzo dużych gospodarstw domowych. Wszystkie dostępne tutaj zmiękczacze to nowoczesne urządzenia polskiej marki Weber Aqua produkowane wyłącznie dla naszej hurtowni. Są to urządzenia zautomatyzowane, sterowanie odbywa się za pomocą prostych i czytelnych panelów z wyświetlaczami LCD. Ich niezawodność i funkcjonalność to największa ich zaleta. Wykorzystane podzespoły spełniają surowe normy europejskie ISO. Oferujemy urządzenia o różnej wydajności, przeznaczone do uzdatniania wody dla 1-3 oraz 4-8 osobowych rodzin. Poszczególne modele są sprzedawane z dodatkowym wkładem, filtrami, testerami oraz solą w atrakcyjnej cenie. 

Jak działają nowoczesne zmiękczacze wody?

Innowacyjny zmiękczacz — odkamieniacz wody do domu lub mieszkania inicjuje wymianę jonów magnezu i wapnia, które odpowiadają za dużą twardość wody na jony sodu. Wymiana następuje w warstwie specjalnej żywicy. Nowoczesny, zautomatyzowany odkamieniacz wody do domu i nie tylko gwarantuje lepszy smak napojów, ale też przyczynia się do dłuższej żywotności pralek, zmywarek i odzieży.

W ofercie sklepu swatt.pl znajdą Państwo wysokiej jakości, niezawodne i nowoczesne zmiękczacze wody polskiej marki WEBER AQUA w atrakcyjnych cenach! Dostępne są również filtry do wody, a także wkłady do filtrów wody.  Zachęcamy do zakupów.