Węże przyłączeniowe 1" do zmiękczacza wody USTM 50cm, 2 szt.

Indeks 06020040
Stan: Nowy
Marka USTM

Przeznaczenie: Zestaw 2 sztuk giętkich węży przyłączeniowych marki USTM do podłączania urządzeń uzdatniających oraz armatury. Produkty o dużej elastyczności, wykonane ze stali nierdzewnej.

148,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 14 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 30 maj - 1 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Przyłącza elastyczne, węże w oplocie ze stali nierdzewnej 1" 50 cm USTM - 2 szt.


ISTOTNE INFORMACJE


USTM jest wiodącym na polskim rynku producentem filtrów do wody, systemu centralnego odkurzania, instalacji sanitarnych oraz szerokiej gamy akcesoriów.

Węże przyłączeniowe elastyczne WSP-WĄŻ50 1" marki USTM, w szybki oraz bezpieczny sposób zapewni podłączenie każdego typowego zmiękczacza wody dostępnego na rynku do instalacji wodnej. Węże są niezwykle giętkie, wykonane w oplocie ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję. Długość prezentowanych węży wynosi 50 cm. W komplecie dostępne są 2 szt.

Oferowany zestaw przyłączy elastycznych 1" USTM o dł. 50 cm przeznaczony jest zarówno do wody zimnej jak i gorącej (maks. 95°C). Grube ścianki oraz solidne wykonanie nakrętek obrotowych z przyłączem 1” gwarantuje wieloletnią pracę nawet przy obciążeniu wysokim ciśnieniem wody (do 10 bar).

Przyłącza elastyczne USTM pozwalają nie tylko na swobodne podłączenie do instalacji wodnej urządzeń do uzdatniania wody np. zmiękczaczy wody. Można je także zastosować przy podłączeniu innych urządzeń, takich jak pompy, hydrofory, itp. Dedykowany zestaw elastycznych węży przyłączeniowych 1" o długości 50 cm ze względu na swą elastyczność zapobiega przenoszeniu się drgań z urządzenia na rury wodne oraz dają możliwość bezproblemowego przesuwania podłączonych urządzeń.

Węże USTM posiadają znak bezpieczeństwa „B”, co oznacza, że produkt jest zgodny z obowiązującymi normami i jest bezpieczny w użytkowaniu, posiadają także atest higieniczny PZH.ELEMENTY ZESTAWU


  • Dwa węże przyłączeniowe
  • Uszczelki w przyłączachZALETY:Ikona: ABS Atrakcyjna cena
Ikona: check Przyjazny dla użytkownika
Ikona: strzałki - regulacja Łatwa instalacja
Ikona: uszczelki zamienne Najwyższa jakość wykonania
Ikona: bakteria Prosta obsługa
Klasa dystrybucji
D
Producent
USTM
Produkt
Zestaw węzy do zmiękczaczy wody (2 szt.)
Maksymalna temperatura robocza
95°C
Maksymalne ciśnienie robocze
10 bar
Symbol produktu
WSP-WĄŻ50
Długość
50 cm
Materiał
Stal nierdzewna 316L
Przyłącze
Nakrętka obrotowa 1"
Kod EAN
5907644333349

Zobacz także