Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Brzeszczoty

W ofercie sklepu posiadamy brzeszczoty wymienne do pił oraz wyrzynarek renomowanej marki DeWALT. Dostępne są m.in. brzeszczoty do metalu, drewna, płyt gipsowych, PCV i innych materiałów, do kupienia na sztuki lub w atrakcyjnych zestawach. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Brzeszczoty do metalu, drewna, płyt i innych materiałów DeWALT w super cenie!

Brzeszczot to narzędzie służące do cięcia różnego rodzaju materiałów. Jest wymiennym elementem piły lub wyrzynarki, który możesz łatwo zmienić po stępieniu się ostrzy. W szczególności znajduje zastosowanie w zakładach stolarskich i ślusarskich, ale także podczas prac ogrodowych. 

W ofercie naszego sklepu dostępne są brzeszczoty do wyrzynarek i piły, do metalu, drewna, płyt gipsowych, PCV i innych materiałów czołowego producenta DeWALT, który produkuje narzędzia ręczneelektronarzędzia polecane przez najlepszych fachowców. Dostępne produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zapewniają wysoką wydajność i żywotność. Do wyboru posiadamy brzeszczoty do kupienia pojedynczo (na sztuki) lub sprzedawane w atrakcyjnych cenowo zestawach. 

Sprawdź również dostępne wyrzynarki akumulatorowe oraz wyrzynarki sieciowe marki DeWALT i Coofix, które w połączeniu z odpowiednim brzeszczotem ułatwią i przyśpieszą Twoją pracę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.