Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Odnawialne Źródła Energii (OZE)

Największa hurtownia i sklep internetowy z produktami i urządzeniami OZE. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii. Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przewód zasilający
Filtruj

Hurtownia i sklep internetowy OZE — Darmowa energia dla każdego!

Odnawialne źródła energii to nie tylko sposób na uzyskanie większych oszczędności ze względu na mniejsze wykorzystanie energii elektrycznej, lecz także ogromny krok w stronę poprawy stanu naszego środowiska. Rozwiązania takie jak panele fotowoltaicznesystemy solarne umożliwiają znaczne ograniczenie zużycia energii w gospodarstwie domowym oraz stosowanie „darmowej” energii w celach użytkowych, czy też grzewczych.

Nasza hurtownia i sklep internetowy SWATT zapewnia kompleksową obsługę firm oraz gospodarstw domowych z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE). W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo takie produkty i urządzenia jak: kolektory słoneczne, kolektory słoneczne ciśnieniowe, pompy ciepła, jak i zestawy fotowoltaiczne, które mogą zostać w łatwy sposób ze sobą połączone, aby zapewniać energię do wszelkich możliwych zastosowań. Nowością w naszej ofercie są pompy ciepła do basenu marki Heiko. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami i urządzeniami z zakresu OZE, oraz do kontaktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań.