Podkategorie

 • Systemy solarne

  Systemy solarne

  System solarny to instalacja złożona z dopasowanych i współpracujących ze sobą elementów. Systemy te najczęściej stosuje się do podgrzewania wody w domach jednorodzinnych i innych obiektach mieszkalnych. Użycie tego rozwiązania pozwala zaoszczędzić energię elektryczną oraz opał, jeśli takowego używamy. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy, z których można stworzyć dobrze działający i energooszczędny system solarny. Tak więc możemy zaproponować kolektory słoneczne o różnych, jednakże zawsze zadowalających parametrach. Ponadto w ofercie mamy również zasobniki C.W.U, systemy pompowe, zestawy montażowe i przyłączeniowe, a także systemy sterowania. Osobom lubiącym gotowe rozwiązania, proponujemy kompletne zestawy solarne gotowe do bezpośredniego montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Pompy ciepła

  Pompy ciepła

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które pozwala na ogrzewanie wody w obiektach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Pompa jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań, przy czym cechuje się wysoką efektywnością. Dzięki temu urządzeniu możemy ogrzewać budynek i wodę, nie płacąc wysokich rachunków za prąd, gaz czy opał. Wszystko to dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł ciepła takich jak energia słoneczna czy geotermalna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp. W naszym sklepie znajdziecie państwo zarówno urządzenia zintegrowane z zasobnikiem, jak i bez niego. W asortymencie posiadamy też pompy typu slit i monoblok, a także inne akcesoria. W razie wątpliwości lub problemy z dobraniem odpowiedniego urządzenia zapraszamy do kontaktu.

 • Fotowoltaika
 • Systemy hybrydowe
 • Asortyment dodatkowy
Pokazuje 1 - 87 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 87 z 87 elementów

Odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii to nie tylko sposób na uzyskanie większych oszczędności ze względu na mniejsze wykorzystanie energii elektrycznej, lecz także ogromny krok w stronę poprawy stanu naszego środowiska. Rozwiązania takie jak panele i systemy solarne umożliwiają znaczne ograniczenie zużycia energii w gospodarstwie domowym oraz stosowanie „darmowej” energii w celach użytkowych, czy grzewczych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno panele słoneczne, jak i moduły fotowoltaiczne, a także pompy ciepła, które mogą zostać w łatwy sposób ze sobą połączone, aby zapewniać energię do wszelkich możliwych zastosowań. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami i do kontaktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań.