Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Grzejniki na podczerwień

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Panel grzewczy na podczerwień - nowoczesne i energooszczędne grzejniki elektryczne na podczerwień

Grzejniki na podczerwień to inaczej elektryczne panele grzewcze na podczerwień, które są świetlną alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych. Ich największą zaletą jest to, że zapewniają szybkie, ekonomiczne, a co najważniejsze - ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt ogrzewanie pomieszczeń. Grzejniki elektryczne na podczerwień to rozwiązanie w pełni bezobsługowe, nie wymagające konserwacji, tak jak w przypadku alternatywnych rozwiązań grzewczych. To niezwykle funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, zapewniające również szerokie możliwości montażu - na ścianie lub suficie. Panele grzewcze na podczerwień można również wyposażyć w ramkę oraz nóżki i używać jak tradycyjny grzejnik wolnostojący.

W naszej ofercie dostępne są elektryczne panele grzewcze na podczerwień w wersji białej - wykonanej z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, z czarnego szkła hartowanego - idealna opcja dla nowoczesnych, minimalistycznych czy też loftowych wnętrz oraz grzejniki elektryczne na podczerwień w formie lustra, które oprócz funkcji grzania spełnią również rolę tradycyjnego lustra. Ten rodzaj grzejnika na podczerwień to w szczególności świetna propozycja do łazienki lub przedpokoju. Na uwagę zasługują także folie i maty grzewcze na podczerwień, również dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

Grzejniki i panele grzewcze na podczerwień - główne zalety

Oprócz wyżej wymienionych zalet grzejników i paneli grzewczych na podczerwień, warto zaznaczyć, że fale podczerwieni są bezpieczne dla naszego zdrowia i nie działają na powietrze, dlatego go nie przesuszają. Nie powodują też unoszenia kurzu i pyłków, więc są dobrym rozwiązaniem dla osób borykających się z alergiami. Fale podczerwieni działają w podobny sposób jak promienie słoneczne, dzięki czemu odczuwamy nie tylko przyjemne ciepło, ale także odprężenie. Podsumowując, elektryczne grzejniki i panele grzewcze na podczerwień:

  • są wydajne, łatwe w montażu, nie generują dodatkowych kosztów związanych z konserwacjami i naprawami
  • zapewniają szeroki zakres zastosowania i możliwości aranżacji
  • eliminują zjawisko konwekcji, kondensacji, wilgoci i pleśni w pomieszczeniu. Przeczytaj też: wilgoć w domu - jaki ma wpływ na zdrowie człowieka?
  • są bezpieczne dla zdrowia, idealne dla alergików

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy grzejniki dopasowane do różnych potrzeb i systemów grzewczych w atrakcyjnych cenach!