Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Folie i maty grzewcze

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Folie i maty grzewcze na podczerwień - Elektryczne ogrzewanie na podczerwień 

Folie i maty grzewcze na podczerwień pod panele, płytki, a nawet na ścianę - to nowoczesne, elektryczne ogrzewanie na podczerwień, charakteryzujące się wysoką żywotnością. Folie i maty grzewcze mogą stanowić zarówno główne źródło grzewcze budynku, jak i być uzupełnieniem już istniejącego systemu grzewczego. Zapewniają wysoki komfort cieplny i z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne grzejniki i kaloryfery. W naszej ofercie dostępne są również grzejniki na podczerwień w super cenie!

Zaletą tego typu rozwiązania (ogrzewania na podczerwień) jest to, że maty grzewcze na podczerwień elektryczne, można zastosować nie tylko na etapie budowy nowego domu, ale także przy remoncie, w którym zdecydujesz się na wymianę paneli podłogowych lub płytek. Sama instalacja folii grzewczej na podczerwień nie jest skomplikowana, a ogrzewanie podłogowe, to jedne z obecnie najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w domach. Warto podkreślić, że ogrzewanie podłogowe na podczerwień jest bezpieczne i zalecane dla alergików. Folie (maty) grzewcze równomiernie rozprowadzają ciepło po całej powierzchni, nie wysuszają powietrza, minimalizują unoszenie się kurzu i pyłków w powietrzu. Wysoki komfort użytkowania, bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska, to istotne cechy tego rozwiązania.

W naszej ofercie znajdą Państwo folie - maty grzewcze na podczerwień elektryczne czołowych producentów w atrakcyjnych cenach. Warto także sprawdzić sterowniki do ogrzewania podłogowego, dzięki którym zaprogramujemy pracę ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.