Produkty

Co o nas mówią

Opinia Opineo
Opinia Opineo
Firma podchodzi z powagą i zaangażowaniem do klienta , mimo trudności potrafi wyjść ku zadowoleniu zamawiającego.
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Folie i maty grzewcze

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Folie i maty grzewcze na podczerwień - Elektryczne ogrzewanie na podczerwień 

Folie i maty grzewcze na podczerwień pod panele, płytki, a nawet na ścianę - to nowoczesne, elektryczne ogrzewanie na podczerwień, charakteryzujące się wysoką żywotnością. Folie i maty grzewcze mogą stanowić zarówno główne źródło grzewcze budynku, jak i być uzupełnieniem już istniejącego systemu grzewczego. Zapewniają wysoki komfort cieplny i z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne grzejniki i kaloryfery. W naszej ofercie dostępne są również grzejniki na podczerwień w super cenie!

Zaletą tego typu rozwiązania (ogrzewania na podczerwień) jest to, że maty grzewcze na podczerwień elektryczne, można zastosować nie tylko na etapie budowy nowego domu, ale także przy remoncie, w którym zdecydujesz się na wymianę paneli podłogowych lub płytek. Sama instalacja folii grzewczej na podczerwień nie jest skomplikowana, a ogrzewanie podłogowe, to jedne z obecnie najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w domach. Warto podkreślić, że ogrzewanie podłogowe na podczerwień jest bezpieczne i zalecane dla alergików. Folie (maty) grzewcze równomiernie rozprowadzają ciepło po całej powierzchni, nie wysuszają powietrza, minimalizują unoszenie się kurzu i pyłków w powietrzu. Wysoki komfort użytkowania, bezpieczeństwo i przyjazność dla środowiska, to istotne cechy tego rozwiązania.

W naszej ofercie znajdą Państwo folie - maty grzewcze na podczerwień elektryczne czołowych producentów w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.