Folia (mata) grzewcza GREENIE HEAT 50 na podczerwień 220W/m²

Indeks 02090204
Stan: Nowy
Marka GREENIE

Przeznaczenie: Folia grzewcza Greenie Heat 50 o mocy 220W/m2, to nowoczesny, ekologiczny i tani produkt do ogrzewania pomieszczeń, wykorzystujący podczerwień. Prosty montaż, niskie koszty eksploatacji oraz gwarancja bezpieczeństwa zapewnią wysoki komfort użytkowania. Produkt z 10-letnią gwarancją producenta. Cena oferty za 1mb.

49,99 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 22 lipiec - 3 sierpień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Mata grzewcza na podczerwień o mocy grzewczej 220W/m2

ISTOTNE INFORMACJE:

Ogrzewanie na podczerwień, a takim jest folia grzewcza Greenie Heat 50, to ultranowoczesne ogrzewanie powierzchniowe, mogące być wykorzystywane na różnych płaszczyznach pomieszczenia. Mata grzewcza na podczerwień GREENIE HEAT 50 o mocy 220W/m2 może być wykorzystana na podłogę (pod panele laminowane, winylowe, parkiet), ścianę oraz sufit. W każdym z tych zastosowań należy pamiętać, aby skorzystać z folii i podkładu izolacyjnego. Co ważne, wszystkie przedmioty znajdujące się na systemie grzewczym muszą stać na nóżkach o wysokości 3 cm i nie mogą dotykać bezpośrednio podłogi. System ten jest w pełni bezobsługowy, nie musimy martwić się o naprawy, konserwację produktu.

Folię (matę) grzewczą na podczerwień marki GREENIE HEAT 50 o mocy grzewczej 220W/m2 można zainstalować jako jedyne lub dodatkowe źródło ciepła, mając na uwadze izolację pomieszczenia.

Cena maty grzewczej dotyczy za 1 mb.

Fale podczerwone emitowane z folii (maty) rozprowadzają ciepło równomiernie po całej powierzchni. Dzieje się tak, gdyż folia (mata) ogrzewa ludzi i przedmioty, a nie powietrze. Dzięki takiemu procesowi temperatura pomieszczenia jest wyższa o 2-3 % niż przy klasycznym ogrzewaniu. Fale podczerwieni nie działając na powietrze, nie wysuszają go, (przy małej cyrkulacji nie unosi się kurz i pyłki), jest to świetna wiadomość dla alergików.

WŁAŚCIWOŚCI I ZASADA DZIAŁANIA

Folia grzewcza to taki elastyczny grzejnik. Jej bazą jest folia PET (bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie), która wykazuje się sporą izolacyjnością i ognioodpornością. Przekłada się to na koszty użytkowania i bezpieczeństwa. Aby folia miała wysoki stopień właściwości grzewczej, użyto w procesie jej tworzenia wysokiej jakości węgiel oraz specjalną pastę aluminiową. Te dwa składniki zastosowane są na folię Pet z wykorzystaniem nowoczesnego sposobu drukowania. Warstwy te odpowiadają za emisję promieni podczerwonych.

Ogrzewanie na podczerwień daje wysoki komfort użytkowania, dzięki szybkiemu nagrzewaniu się powierzchni oraz niezależnemu kontrolowaniu temperatury w poszczególnych pomieszczeniach. Promienie podczerwone, tak jak słońce, działają na nas pozytywnie. Ciepło, które się wytwarza działa bezpośrednio na nas i na otaczające nas przedmioty. Zastosowanie takiego systemu grzewczego jest technologią przyjazną dla środowiska, jak również dla nas samych i naszych bliskich.

Decydując się na ogrzewanie na podczerwień mamy szansę zaoszczędzić do 60% kosztów w porównaniu do tradycyjnego ogrzewania. Stanowi to korzystną i ekonomiczną alternatywę do ogrzewania tradycyjnego. Należy pamiętać, że aby promiennik pracował jako samodzielny system grzewczy, musi pokrywać 80% dobrze wyizolowanej powierzchni danego pomieszczenia. Cena oferty dotyczy za 1 mb.

GŁÓWNE ZALETY:

  •     Szybki i łatwy montaż

  •     Niskie koszty instalacji i eksploatacji

  •     Bezpieczne, zdrowe i ekologiczne zastosowanie

  •     Wysoki komfort użytkowania

  •     Szerokie wykorzystanie we wnętrzu
Klasa dystrybucji
E
Kod produktu
GH 220/m²
Moc
220 W
Napięcie zasilania
110V -230V
Certyfikaty
CE,UL,GOST, RoHS, ISO
Wymiary (szerokość x grubość)
50 cm x 0,4 mm
Zakres temparatur
0° - 50°C

Zobacz także