Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Filtry do gazu

Niezbędnym elementem każdej kotłowni gazowej są filtry do gazu, których zadaniem jest zatrzymanie zanieczyszczeń mechanicznych w instalacjach gazowych. W ofercie naszego sklepu dostępne są m.in. filtry skośne do gazu

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Filtry skośne do gazu

Filtr do gazu to element filtracyjny montowany zgodnie z kierunkiem przepływu czynnika oznakowanego na kadłubie. Filtry do gazu przeznaczone są do usuwania zanieczyszczeń mechanicznych w instalacjach zasilanych gazem, są niezbędnym elementem każdej kotłowni gazowej. Konieczne jest regularne wymienianie filtrów do gazu w celu ochrony wtryskiwaczy oraz zapewnienia właściwej pracy całego układu instalacji gazowej. Przed wymianą warto sprawdzić, czy istnieje możliwość jedynie wyczyszczenia filtra. Zaoszczędzi to czas i pieniądze. Jednak wymiana filtra powinna mieć miejsce średnio co 3 miesiące.

W ofercie naszego sklepu dostępne są filtry skośne do gazu wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz kompletny asortyment armatury gazowej, w tym zawory do gazuwęże przyłączeniowe do gazu czy też skrzynki gazowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.