Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Rękawice robocze i ochronne

Rękawice robocze i ochronne to jedne z podstawowych i niezbędnych elementów środków ochrony osobistej. W ofercie naszego sklepu dostępne są rękawice robocze o szerokim zakresie zastosowania, przeznaczone do różnego rodzaju prac. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rękawice robocze i ochronne dostępne w ofercie naszego sklepu

Rękawice robocze i ochronne to środki ochrony osobistej mające zapewnić maksymalną ochronę dłoni i palców podczas wykonywania różnego rodzaju czynności w miejscu pracy, ale także w pracach przy domu i w ogrodzie. Aby zapewnić skuteczną ochronę, rękawice robocze i ochronne należy dobierać w zależności od potrzeb i wykonywanej pracy. Są dostępne m.in. rękawice do ochrony dłoni przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zadrapania, skaleczenia lub przecięcia, ale także do ochrony przed różnego rodzaju substancjami chemicznymi. 

W naszym sklepie z asortymentem BHP posiadamy wysokiej jakości, nowoczesne rękawice robocze i ochronne marki ATG, które gwarantują wysoką ochronę, wydajność i wygodę. Są wykonane z trwałych i bezpiecznych dla użytkownika materiałów.