Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki LED (ledowe)

Nowoczesne, energooszczędne żarówki ledowe (LED) dostępne w bogatej ofercie do wyboru. W ofercie dostępne żarówki o różnych gwintach, barwie światła, mocy i szerokim zakresie zastosowania. Wybierając żarówki ledowe, oszczędzasz na prądzie i wspierasz ekologię. Sprawdź naszą ofertę:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Energooszczędne żarówki ledowe

Żarówki LED (ledowe) to najbardziej oszczędne źródło światła. W porównaniu do swoich standardowych poprzedników są niezwykle trwałe, ekologiczne i świetnie oddają barwę. Znajdują się w każdym rodzaju budynków, począwszy od domów prywatnych po biura i hale przemysłowe. 

Jak wybrać żarówkę?

Wybór żarówki nie jest łatwą decyzją. Należy wziąć pod uwagę kilka czynników, w tym m.in. czy ma być to żarówka energooszczędna i ekologiczna, jaki ma posiadać gwint, moc oraz temperaturę barwową (zimną, neutralną lub ciepłą). Innej żarówki użyjemy do czytania, pracy czy wykonania makijażu, a inną do oświetlenia dekoracyjnego. Musimy również znać sposób utylizacji żarówki, gdy będzie już zużyta.

Nasz sklep z oświetleniem oferuje żarówki ledowe (LED) idealne do użytku w biurach, gabinetach do makijażu lub wszędzie tam, gdzie potrzebujesz idealnie dopasowanego do przeznaczenia światła. Ogólnie, w domach stosuje się barwy ciepłe lub neutralne imitujące światło dzienne, gdyż mniej męczą oczy. Natomiast zimne światło jest bardziej zalecane do pracy lub w takich pomieszczeniach jak łazienki, korytarze, czy pomieszczenia gospodarcze. W ofercie dostępne są także najpopularniejsze żarówki GU10żarówki E27 i żarówki G9. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również ledowe żarówki ozdobne (dekoracyjne), które dodadzą uroku i stylu każdemu wnętrzu. Żarówki dekoracyjne są ozdobą same w sobie, nie wymagają zastosowania oprawek.

Zalety żarówek ledowych (LED)

Żarówki ledowe (LED) mają wiele zalet, takich jak: energooszczędność, wysoka wydajność, bogata i różnorodna kolorystyka oraz niebanalne kształty. Co więcej, żywotność produktu jest bardzo długa i nie zawiera szkodliwej dla zdrowia rtęci.