Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki E40 LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówki LED E40 o dużej mocy 60 W

Żarówka LED E40 to świetny sposób, aby pomóc Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną i chronić środowisko. Przy żywotności 50 000 godzin nasze żarówki ledowe z szerokim gwintem E40 oszczędzają do nawet 85% energii elektrycznej, niż ich tradycyjne odpowiedniki. Żarówki te mają również niską temperaturę pracy i wytwarzają znacznie mniej ciepła, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w kuchni, salonie, przedpokoju, czy każdym innym pomieszczeniu. Żarówki E40 mają szerokie zastosowanie oraz zazwyczaj wyższą moc (np. 60W) w porównaniu z innymi typami gwintów, dlatego są głównie używane do oświetlenia ulic, magazynów, biur, hal, ale czasem nawet piwnic. Ten typ żarówek charakteryzuje się wysoką klasą szczelności, jak i również energooszczędnością.

Do jakich oprawek pasują żarówki E40?

Żarówki E40 LED są często stosowane w takich oprawach jak: lampy wiszące, żyrandole, lampy stojące oraz lampy uliczne ze względu na dużą moc i szeroki kąt świecenia. Ten typ żarówek często stosowany jest do oświetlenia zewnętrznego wraz z odpowiednimi oprawami. 

Jak zamontować żarówkę E40?

Żarówka E40 posiada wkręcany gwint o średnicy równej 40 mm. Zamontowanie żarówki E40 jest bardzo proste - wystarczy ułożyć żarówkę prostopadle do oprawy i wkręcić zgodnie ze wskazówkami zegara. Warto pamiętać o tym, aby nie dotykać / zatłuszczać trzonka żarówki, dzięki czemu odwdzięczy się dłuższą żywotnością i trwałością.