Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Lampy uliczne i parkowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Lampy uliczne LED - najbardziej energooszczędne oświetlenie uliczne

Lampy uliczne i parkowe LED to najbardziej popularne, praktyczne, ekonomiczne oraz najbardziej trwałe i przyjazne dla środowiska oświetlenie zewnętrzne. Dzięki wysokiej klasie wodoszczelności i pyłoszczelności, oferowane w naszym sklepie oświetlenie uliczne LED radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych i zapewnia doskonałe właściwości świetlne. Wyróżniają się również wysoką trwałością i długożywotnością, nawet przy dużej eksploatacji. Posiadamy szeroki wybór lamp ulicznych i parkowych LED o różnej mocy, kącie świecenia, oraz temperaturze barwowej.

Lampy solarne uliczne zasilane darmową energią ze słońca!

Nasz sklep z oświetleniem oferuje również innowacyjne lampy solarne uliczne, które zasilane są darmową energią ze słońca! Lampy uliczne solarne to również świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie posiadamy możliwości doprowadzenia instalacji elektrycznej. Akumulatory dołączone do lampy są ładowane w ciągu dnia przez słońce, za pomocą specjalnej płytki solarnej, która przetwarza promienie słoneczne na energię elektryczną. Zmagazynowana energia służy do zasilania lampy po zapadnięciu zmroku. Lampy solarne uliczne i parkowe posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania.

Nasze lampy uliczne zarówno w wersji LEDowej jak i solarnej można stosować do oświetlenia ulic, alei parkowych i osiedlowych, ścieżek rowerowych, miejskich deptaków, dróg, parkingów, tuneli, hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów sportowych oraz handlowych, a także innych ciągów komunikacyjnych.