Ogrzewanie pomieszczeń grzejnikami elektrycznymi poza sezonem grzewczym, to dla wielu z nas konieczność, by podwyższyć temperaturę w domu czy w biurze, w domkach letniskowych, czy nawet w przyczepach kempingowych. Wychodząc na przeciw takim wyzwaniom polecamy dostępne w naszym sklepie grzejniki elektryczne serii Weber Heat, takie jak:


Spośród wielu wyszczególnionych wyżej produktów na szczególną uwagę zasługują grzejniki elektryczne panelowe. Potrafią szybko się nagrzać i rozprowadzić ciepło po pomieszczeniu. Mają charakterystyczną budowę – są płaskie w związku z czym nie zajmują wiele miejsca w pomieszczeniu.

Nietuzinkowym grzejnikiem konwektorowym, dostępnym w naszej ofercie jest panelowy grzejnik szklany (biały lub czarny) o mocy 2000W.  To nowoczesny typ grzejnika elektrycznego, charakteryzujący się wysoką wydajnością i wygodą użytkowania. Jego zaawansowane funkcje takie jak: termostat, programy tygodniowe, automatyczne wyłączanie czy też sterowanie grzejnikiem poprzez aplikację w telefonie, pozwolą na niemal bezobsługową obsługę.

Kolejnym interesującym produktem, dostępnym w naszej ofercie jest panel grzewczy na podczerwień Weber Heat (450W, 600W, 720W). Jest to urządzenie z wbudowanym wyświetlaczem i termostatem, który możemy samodzielnie powiesić na ścianie lub wykorzystać jako grzejnik wolnostojący. Będzie doskonałym rozwiązaniem dla wielbicieli szybkiego ogrzania pomieszczenia raz komfortu jego obsługi. Produkt wyposażony został w pilot oraz możliwość zdalnej komunikacji wifi. Pomieszczenia, posiadający szereg funkcji użytkowych.

Niektóre  z proponowanych panelowych modeli grzewczych umożliwiają zawieszenie grzejnika na ścianie, co czyni je bezpiecznymi dla dzieci i zwierząt domowych. Wszystkie nasze grzejniki Weber Heat są mobilne i praktyczne –  łatwo można je przenosić do innych pomieszczeń za pomocą kółek dołączonych do produktu.

Nowoczesne, energooszczędne o niewielkich rozmiarach i masie, a także mocach grzewczych urządzenia elektryczne marki Weber Heat tylko u nas w najlepszych cenach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w kategorii: Grzejniki.