Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Elektryczne podgrzewacze wody

Elektryczne podgrzewacze wody to idealne rozwiązanie do przygotowania ciepłej wody bez potrzeby budowania instalacji c.w.u. W ofercie dostępne przepływowe i pojemnościowe ogrzewacze wody, zachęcamy do zapoznania się z ofertą:

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Podgrzewacz wody (c.w.u.) — zastosowanie

Elektryczne podgrzewacze wody to najlepszy sposób na przygotowanie ciepłej wody użytkowej bez konieczności budowania instalacji c.w.u.. Rozwiązania te można najczęściej spotkać w zapleczach gastronomicznych firm i wszędzie, gdzie potrzebny jest ciągły oraz natychmiastowy dostęp do ciepłej wody. W naszej ofercie dostępne są przepływowe oraz pojemnościowe podgrzewacze wody w atrakcyjnych cenach, charakteryzujące się niskim poborem mocy. 

Oferowane w naszym sklepie elektryczne ogrzewacze wody charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz kompaktowa i minimalistyczna obudowa. Są dostępne podgrzewacze wody dedykowane do łazienki, kuchni i innych pomieszczeń, np. salonów fryzjerskich czy domków letniskowych. Zapewnij sobie komfort ciepłej wody dzięki naszym elektrycznym podgrzewaczom wody użytkowej, a jak szukasz ekologicznego rozwiązania, które do działania potrzebuje jedynie promieni słonecznych, sprawdź koniecznie kolektory słoneczne ciśnieniowe ze zbiornikiem w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.