Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy szlamowe do odwodnień

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
Filtruj

Pompa szlamowa — niezastąpiona pompa do wody z piaskiem

Pompa szlamowa do odwodnień to niezastąpione urządzenie do odwadania i pompowania zanieczyszczonej wody z miejsc, gdzie nie jest potrzebna, a nawet szkodliwa. Ze względu na swoje właściwości, często nazywane są również jako pompy do wody z piaskiem (pompy antypiaskowe). Charakteryzują się wysoką wydajnością i skutecznością pracy nawet w ciężkich warunkach. Znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu oraz w budownictwie. Pompy odwodnieniowe do szlamu są również często wykorzystywane w gospodarstwach domowych, zakładach wodociągowych i kanalizacyjnych, a nawet w pracy straży pożarnej. 

Zalety i zastosowanie pompy do szlamu

Pompy do szlamu mają wiele zalet. Oprócz wszechstronnego zastosowania mają niewielkie gabaryty. Z łatwością można ją przenosić z miejsca na miejsce. Nie zajmują dużo miejsca, są więc bezproblemowe w przechowywaniu, gdy nie są potrzebne. Oferowane w naszym sklepie pompy zatapialne szlamowe charakteryzują się również cichą pracą, łatwą obsługą i bezawaryjną pracą. Są wykonane z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechanicznie, dlatego umożliwiają pompowanie wody z niewielką zawartością piasku, żwiru, gruntu czy też innych zanieczyszczeń stałych lub organicznych. Pompa szlamowa jest niezastąpionym urządzeniem do odwadniania studzienek, rowów czy też wykopów przy pracach budowlanych. Można ją stosować także do odpompowywania zapiaszczonej wody powodziowej np. z piwnic. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp i systemów pompowych. W ofercie posiadamy także pompy do szamba i ścieków, pompy zatapialne do wody brudnej i czystej, czy też pompy głębinowe w super cenach!