Produkty

Co o nas mówią

Klient
Klient
Bardzo dobrze zapakowana i szybko przysłana rura biała 20 mm średnicy
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Uzdatniacze wody

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 87 elementów

Stacje uzdatniania wody - urządzenia do uzdatniania i oczyszczania wody

Hurtownia Instalacyjno - Hydrauliczna SWATT posiada szeroki asortyment uzdatniaczy wody - nowoczesnych stacji i urządzeń do uzdatniania oraz oczyszczania wody w domu i nie tylko.

Stacje uzdatniania wody poprawiają nie tylko jakość wody, tak ważną dla naszego zdrowia, ale także wydłużają żywotność urządzeń AGD oraz instalacji w naszych domach. W ofercie posiadamy wysokiej jakości sprawdzone uzdatniacze wody takie jak zmiękczacze wody marki WEBER wykonane z najwyższej jakości komponentów. Mechaniczne urządzenia filtrujące wodę - filtry do wody charakteryzujące się wysoką wydajnością, które można montować blisko zasilania wodnego lub pod / nad zlewem oraz lampy bakteriobójcze do wody, których zadaniem jest dezynfekcja wody promieniami UV. Na uwagę zasługuje również separator magnetyczny DN20, który zapewni ochronę instalacji centralnego ogrzewania poprzez usunięcie zawiesin piasku i rdzy z wody. Każde z prezentowanych urządzeń oraz stacji do uzdatniania i oczyszczania wody są bezproblemowe w montażu i eksploatacji.

Dlaczego warto mieć domową stację uzdatniania wody? 

Woda użytkowa doprowadzana do budynku z pobliskiego wodociągu lub studni nie zawsze spełnia oczekiwane wymogi. Pobierana z miejsc o wysokim stężeniu minerałów lub dostarczana z sieci z różnymi chemicznymi dodatkami może nie tylko charakteryzować się nieprzyjemnym smakiem, ale też negatywnie wpływać na sprzęt AGD. Sposobem na poprawę jej właściwości jest uzdatnianie wody za pomocą specjalnych urządzeń i preparatów.  Domowa stacja uzdatniania wody pozwala pozbyć się nadmiaru minerałów, które decydują o tym, że jest ona twarda lub miękka. W asortymencie naszego sklepu internetowego mamy szereg produktów, które pomogą w poprawie jej jakości.

Polecamy między innymi dwustopniowe systemy filtracyjne, które umożliwiają uzdatnianie wody na potrzeby domowe. Zawarty w nich węgiel aktywowany poprawia właściwości organoleptyczne wody, smak, zapach, barwę. Proponujemy też uzdatnianie wody metodą napromieniowania UV. Do tego celu służą specjalne lampy bakteriobójcze. Do zmiękczania twardej wody, która pozostawia osad w urządzeniach i niszczy pralki czy zmywarki służą specjalne zmiękczacze. W tej kategorii polecamy chemiczny uzdatniacz wody do domu (sól) oraz urządzenie Weber do wymiany jonów wapnia i magnezu na jony sodu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.