Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Uzdatniacze wody

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 85 elementów

Stacje uzdatniania wody - urządzenia do uzdatniania i oczyszczania wody do domu i nie tylko

Hurtownia Instalacyjno - Hydrauliczna SWATT posiada szeroki asortyment uzdatniaczy wody - nowoczesnych stacji i urządzeń do uzdatniania oraz oczyszczania wody w domu i nie tylko.

Stacje uzdatniania wody poprawiają nie tylko jakość wody, tak ważną dla naszego zdrowia, ale także wydłużają żywotność urządzeń AGD oraz instalacji w naszych domach. W ofercie posiadamy wysokiej jakości sprawdzone uzdatniacze wody takie jak zmiękczacze wody marki WEBER wykonane z najwyższej jakości komponentów. Mechaniczne urządzenia filtrujące wodę - filtry do wody charakteryzujące się wysoką wydajnością, które można montować blisko zasilania wodnego lub pod / nad zlewem oraz lampy bakteriobójcze do wody, których zadaniem jest dezynfekcja wody promieniami UV. Na uwagę zasługuje również separator magnetyczny DN20, który zapewni ochronę instalacji centralnego ogrzewania poprzez usunięcie zawiesin piasku i rdzy z wody. Każde z prezentowanych urządzeń oraz stacji do uzdatniania i oczyszczania wody są bezproblemowe w montażu i eksploatacji.

Dlaczego warto mieć domową stację uzdatniania wody? 

Woda użytkowa doprowadzana do budynku z pobliskiego wodociągu lub studni nie zawsze spełnia oczekiwane wymogi. Pobierana z miejsc o wysokim stężeniu minerałów lub dostarczana z sieci z różnymi chemicznymi dodatkami może nie tylko charakteryzować się nieprzyjemnym smakiem, ale też negatywnie wpływać na sprzęt AGD. Sposobem na poprawę jej właściwości jest uzdatnianie wody za pomocą specjalnych urządzeń i preparatów.  Domowa stacja uzdatniania wody pozwala pozbyć się nadmiaru minerałów, które decydują o tym, że jest ona twarda lub miękka. W asortymencie naszego sklepu internetowego mamy szereg produktów, które pomogą w poprawie jej jakości.

Polecamy między innymi dwustopniowe systemy filtracyjne, które umożliwiają uzdatnianie wody na potrzeby domowe. Zawarty w nich węgiel aktywowany poprawia właściwości organoleptyczne wody, smak, zapach, barwę. Proponujemy też uzdatnianie wody metodą napromieniowania UV. Do tego celu służą specjalne lampy bakteriobójcze. Do zmiękczania twardej wody, która pozostawia osad w urządzeniach i niszczy pralki czy zmywarki służą specjalne zmiękczacze. W tej kategorii polecamy chemiczny uzdatniacz wody do domu (sól) oraz urządzenie Weber do wymiany jonów wapnia i magnezu na jony sodu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.