Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy powierzchniowe i hydrofory

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Moc silnika
Maksymalna temperatura cieczy
Króciec
Filtruj

Pompa powierzchniowa - hydroforowa 

Pompa powierzchniowa - hydroforowa znajduje zastosowanie w zaopatrywaniu domów jednorodzinnych, przedsiębiorstw, ale także domków letniskowych i ogrodnictw w czystą, zimną wodę z własnego ujścia. Pompa hydroforowa może działać na głębokości nieprzekraczającej 8 m, czyli może zasysać wodę z głębokości nie większej. Na tę głębokość ma wpływ także odległość w poziomie od studni do pompy. Pompa hydroforowa nie może pompować wody, która może zawierać elementy stałe, takie jak np. piasek. W ofercie naszej hurtowni i sklepu internetowego znajdą Państwo pompy hydroforowe (powierzchniowe) uznanej marki OMNIGENA o różnych rozmiarach i wielkościach wirników. Sprawność pompy o zmniejszonej średnicy jest niższa niż w urządzeniach z pełnowymiarowymi wirnikami, dlatego przed zakupem należy przeliczyć i sprawdzić wszelkie wytyczne, możliwości oraz zapotrzebowanie, tak, by wybrana pompa hydroforowa spełniała swe zadanie, jak najlepiej jest to możliwe.


Co to jest hydrofor? Zastosowanie zestawu hydroforowego do wody

Hydrofor to zestaw zautomatyzowanych urządzeń, które są odpowiedzialne za tłoczenie wody do instalacji w budynku i utrzymanie stałego ciśnienia wody w instalacji sieci wodociągowej. Hydrofor (zestaw hydroforowy) zapewnia jednolity strumień zimnej wody z kranu do wszystkich punktów czerpalnych oraz chroni pompę przed zbyt częstym włączaniem, oraz wyłączaniem.


Kiedy hydrofor (zestaw hydroforowy) jest niezbędny?

Jeżeli posiadają Państwo działkę, która nie ma podłączenia do wodociągów lub gdy chcą Państwo czerpać wodę z własnego ujęcia np. na działce rekreacyjnej, to hydrofor będzie niezbędnym urządzeniem! Inwestycja w zestaw hydroforowy do wody zapewni Państwu znacznie łatwiejszy i bardziej komfortowy pobór zimnej wody z własnego ujęcia. Zestawy hydroforowe są również często wykorzystywane w gospodarstwach domowych, gdzie jest podłączenie do sieci wodociągowej, natomiast wykorzystuje się własne ujście wody do napełnienia basenu lub do nawadniania ogrodu. Hydrofor to również świetne rozwiązanie w przypadku studni wierconej o małej średnicy, do której ciężko jest włożyć pompę głębinową. Sam montaż zestawu hydroforowego nie jest skomplikowany. Warunkiem jest posiadanie bezpośredniego dostępu do źródła wody oraz zasilania.

Hydrofor to świetne rozwiązanie zarówno do domów mieszkalnych, ale także na działkach rekreacyjnych. Sklep i hurtownia hydrauliczna Swatt.pl posiada w ofercie pompy powierzchniowe (hydroforowe) oraz zestawy hydroforowe do wody sprawdzonych producentów, m.in. OMNIGENA i IBO w atrakcyjnych cenach! Dostępne są również akcesoria m.in. wyłącznik ciśnieniowy. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.