Pompa powierzchniowa IBO JET 100A (a) z osprzętem (big)

Przeznaczenie: Jednostopniowa pompa powierzchniowa IBO samossąca i odśrodkowa z zamontowanym dużym osprzętem jest przystosowana do podnoszenia ciśnienia oraz tłoczenia wody zimnej i czystej. Urządzenie znajdzie zastosowanie przy zaopatrzeniu w wodę z własnych ujęć domów, domków letniskowych i warsztatów. W modelu zastosowano tubę Venturiego.

09060027


Nowy produkt

Dambat / IBO

320,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 3 - 15 dni

Szacowany termin wysyłki: 8 - 27 grudzień 2022 

Pompa hydroforowa z dużym osprzętem do pompowania wody czystej i podnoszenia ciśnienia z tubą Venturiego JET 100A (1100 W)

ISTOTNE INFORMACJE:

Dambat - polska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości pomp marki IBO oferująca różnorodne rodzaje pomp i inne urządzenia z zakresu techniki pompowej, znajdujące szerokie zastosowanie w różnych obszarach gospodarstwa domowego, przemysłowego i w rolnictwie.

Pompa powierzchniowa JET 100A marki IBO z dużym osprzętem jest wysokiej jakości urządzeniem z silnikiem jednofazowym (230 V) o mocy 1100 W i uniwersalnym zastosowaniu. Wirnik w urządzeniu został wykonany z trwałego tworzywa (norylu). Korpus pompy został wykonany z żeliwa; wał i rotor zrobiono ze stali nierdzewnej. Silnik urządzenia wyposażono w zabezpieczenie termiczne montowane w uzwojeniu silnika chroniące silnik przed przegrzaniem.

Pompa hydroforowa IBO JET 100A z dużym osprzętem przeznaczona jest jedynie do wody zimnej i czystej. Urządzenie zostało wyposażone w układ podnoszący zdolność ssania, dzięki zastosowaniu tuby Venturiego. Model pompy JET 100A podnosi wodę na wysokość do 50 metrów, pompując ją do 60 l / min i mając zdolność zasysania z głębokości maksymalnej 8 metrów. To jednostopniowa, odśrodkowa i samossąca pompa o małej wadze i prostej obsłudze z wyposażonym przewodem zakończonym wtyczką.

Przy ''dużym'' osprzęcie czujnik ciśnienia i manometr wkręcone są w trójnik, który wkręcony jest w wyjście tłoczne pompy. Osprzęt pozwala podłączyć dowolny zbiornik hydroforowy, mając na uwadze, że do dużych zbiorników powyżej 100l nie wykorzystamy pompy zbyt słabej (z małym podnoszeniem), gdyż może mieć problem z nabiciem odpowiedniego ciśnienia.

PRZEZNACZENIE POMPY IBO JET 100A Z ''DUŻYM'' OSPRZĘTEM

Pompa powierzchniowa IBO JET 100A jest sprzętem do pompowania wody czystej i zimnej z własnych ujęć, celem zaopatrzenia w wodę domów jednorodzinnych, domków letniskowych, warsztatów, budynków gospodarczych, czy też zabudowań na działkach rekreacyjnych. Mamy też możliwość podnoszenia ciśnienia w urządzeniu, dzięki zastosowaniu tuby Venturiego, wyposażonej w układ podnoszący zdolność zasysania. W połączeniu ze zbiornikami przeponowymi pompę spożytkujemy dla potrzeb budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, w przemyśle oraz przy nawodnieniach. Za sprawą wysokich parametrów, model sprawdzi się w wielu zadaniach związanych z tłoczeniem wody.

GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI POMPY IBO JET 100A

 • Wyposażona w układ podnoszący zdolność zasysania
 • Wbudowany włącznik termiczny, który zabezpiecza silnik przed zbyt wysoką temperaturą
 • Możliwość pracy samodzielnej, ze zbiornikiem lub automatami hydroforowymi
 • Obudowa wykonana z żeliwa
 • Wał i rotor wykonane ze stali nierdzewnej
 • Wirnik wykonany z norylu
 • Konsola wykonana z żeliwa

ZESTAW ZAWIERA:

Pompa wraz z zamontowanym osprzętem hydroforowym zawiera: 

 • wyłącznik ciśnieniowy
 • manometr
 • wyjście tłoczne pięciodrożne
 • kabel zasilający z wtyczką

ZALETY

Ikona: kciuk do góry

Wytrzymała konstrukcja

Ikona: strzałki

Uniwersalne zastosowanie

Ikona: uścisk dłoni

2 lata gwarancji

Model produktuJET 100A z dużym osprzętem
ProducentDambat (IBO)
Napięcie zasilania230 V
Rodzaj pompyPowierzchniowa
Tryb pracyCiągły
Moc silnika1100 W
Pobór prądu3, 2 A
Króciec ssący1''
Króciec tłoczny1''
Max.wydajność60 L / min
Max.podnoszenie50 m
Zdolność ssania8 m
Max. temp. otoczenia40°C
Prędkość obrotowa silnika2850 RMP
Klasa izolacjiB
BezpieczeństwoIP 44
Wymiary pompy (dł x wys x szer)39 cm x 20 cm x 18 cm
Waga produktu11, 5 kg + osprzęt
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane