Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Rozdzielacze do podłogówki i grzejników

Rozdzielacze do podłogówki i grzejników odpowiadają za równomierne rozprowadzanie ciepła z kotła centralnego ogrzewania lub pompy ciepła do poszczególnych pomieszczeń, co pozwala na efektywne ogrzewanie domu oraz regulację temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, zapewniając tym samym wysoki komfort mieszkańcom i oszczędność energii.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Rozdzielacz c.o. do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego i mieszanego

Rozdzielacz to podstawowy element systemu centralnego ogrzewania (c.o.). Znajduje zastosowanie w instalacjach grzejnikowych, a także w systemach ogrzewania podłogowego i mieszanego. Dzięki rozdzielaczom możliwa jest regularna instalacja i niezawodna praca całych systemów. Rozdzielacze służą także do prawidłowego rozkładu temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, zwłaszcza w budynkach piętrowych. Stosowane są w ogrzewaniu płaszczyznowym i tam, gdzie odpowiadają za poprawne równoważenie całego układu.

Rozdzielacze c.o. do podłogówki i grzejników są bardzo niezawodnymi produktami, które gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę. Pozwalają na zaoszczędzenie energii, a co za tym idzie także pieniędzy. Pracują cicho i niezauważalnie a ich praca jest nie do przecenienia. Warto zaznaczyć, że rozdzielacze są przyjazne dla środowiska i głównie wykorzystywane do współpracy z ogrzewaniem podłogowym. Nasza hurtownia grzewcza posiada w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości rozdzielaczy mosiężnych do podłogówki, ale także grzejników. Dostępne są również modele z rotamerami. Zachęcamy do współpracy instalatorów, dla których przygotowaliśmy atrakcyjny program lojalnościowy.

Sprawdź też: szafki rozdzielcze i sterowniki do ogrzewania podłogowegorury, złączki i kształtki pex, folia do ogrzewania podłogowego, grzejniki i kaloryfery oraz akcesoria do ogrzewania podłogowego.