Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Rozdzielacze do podłogówki i grzejników

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Rozdzielacz c.o. do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego i mieszanego

Rozdzielacz to podstawowy element systemu centralnego ogrzewania (c.o.). Znajduje zastosowanie w instalacjach grzejnikowych, a także w systemach ogrzewania podłogowego i mieszanego. Dzięki rozdzielaczom możliwa jest regularna instalacja i niezawodna praca całych systemów. Rozdzielacze służą także do prawidłowego rozkładu temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, zwłaszcza w budynkach piętrowych. Stosowane są w ogrzewaniu płaszczyznowym i tam, gdzie odpowiadają za poprawne równoważenie całego układu.

Rozdzielacze c.o. do podłogówki i grzejników są bardzo niezawodnymi produktami, które gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę. Pozwalają na zaoszczędzenie energii, a co za tym idzie także pieniędzy. Pracują cicho i niezauważalnie a ich praca jest nie do przecenienia. Warto zaznaczyć, że rozdzielacze są przyjazne dla środowiska i głównie wykorzystywane do współpracy z ogrzewaniem podłogowym. Nasza hurtownia grzewcza posiada w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości rozdzielaczy mosiężnych do podłogówki, ale także grzejników. Dostępne są również modele z rotamerami. Zachęcamy do współpracy instalatorów, dla których przygotowaliśmy atrakcyjny program lojalnościowy.

Sprawdź też: szafki rozdzielcze i sterowniki do ogrzewania podłogowegorury, złączki i kształtki pex, folia do ogrzewania podłogowego, grzejniki i kaloryfery oraz akcesoria do ogrzewania podłogowego.