Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Grzejniki elektryczne energooszczędne

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Energooszczędne grzejniki na prąd

Prezentowane w tej kategorii grzejniki elektryczne to nowoczesne i energooszczędne grzejniki na prąd. Dzięki eleganckiemu designowi i szerokiej gamie funkcjonalności spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W krótkim czasie ogrzeją zarówno małe, jak i średniej wielkości pomieszczenia. Nowoczesne modele grzejników elektrycznych charakteryzują się wysoką wydajnością i wygodą użytkowania. Zaawansowane funkcje takie jak: termostat, programy tygodniowe, automatyczne wyłączanie czy też sterowanie grzejnikiem poprzez pilot lub aplikację w telefonie, pozwolą na niemal bezobsługową obsługę.  
Energooszczędne grzejniki elektryczne mogą być zarówno głównym źródłem ogrzewania pomieszczenia, jak i służyć do dogrzewania pomieszczeń poza sezonem grzewczym. Świetnie się sprawdzają w awaryjnych sytuacjach! Ze względu na niewielkie gabaryty, są łatwe w przenoszeniu i w przechowywaniu. Znajdą zastosowanie nie tylko w domu, ale także w biurze czy lokalach usługowych i handlowych.

Grzejniki elektryczne — dostępne rodzaje

Hurtownia grzewcza SWATT posiada w ofercie nowoczesne oraz energooszczędne grzejniki elektryczne ścienne i przenośne marki MalTec w najlepszych cenach! W ofercie dostępne są grzejniki konwektorowe i grzejniki kwarcowe. Wybrane modele umożliwiają zawieszenie grzejnika na ścianie, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych, to także świetna propozycja do małych pomieszczeń. 

Jak odpowiednio dobrać moc grzejnika elektrycznego?

Aby odpowiednio dobrać moc grzejnika elektrycznego, przyjmuje się, że do ogrzania 1 m2 powierzchni potrzebne jest 100 W. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są grzejniki elektryczne o mocy 2000 W, które są optymalnym rozwiązaniem do ogrzania średniej wielkości pomieszczeń o powierzchni ok. 20 m2.

Sprawdź też: Grzejniki łazienkowe typu drabinka w super cenach!