Produkty

Co o nas mówią

Mariusz Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Bardzo elastyczna hurtownia, z dobrymi cenami i bogatym asortymentem :)
Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa, doradztwo.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe zasobniki cwu do pompy ciepła - Termica Economy z 1 wężwonicą!

Polecamy wysokiej jakości oraz ultra wydajne zasobniki do pompy ciepła.

Czytaj dalej
Życzenia Świąteczne

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i rozpoczynającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej...

Czytaj dalej
Nowe agregaty prądotwórcze Weber Energy!

Polecamy niezawodne oraz funkcjonalne agregaty prądotwórcze, gdy zabraknie prądu!

Czytaj dalej
INWENTARYZACJA 2022

W dn. 24-26 listopad 2022r, odbędzie się inwentaryzacja. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj dalej

Zasobniki c.w.u. z 1 wężownicą

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Zasobniki c.w.u. jednowężownicowe

Zasobnik c.w.u. jest istotnym uzupełnieniem urządzenia grzewczego, takiego jak kocioł C.O. lub pompa ciepła. Aby był energooszczędny i zapewniał odpowiednią do potrzeb ilość wody o wysokiej temperaturze, jest konieczne zastosowanie izolacji wnętrza lub / i wężownicy.

Wężownica w zbiorniku ciepłej wody jest ona spiralnie zwiniętą rurką, wypełnioną czynnikiem roboczym, którego zadaniem jest przekazywanie ciepła do wody. Wężownica znajduje się wewnątrz zbiornika i jest bezpośrednio otoczona wodą, dlatego wymiana energii termicznej jest efektywniejsza niż podgrzewanie z zewnątrz dodatkową grzałką.

W tej kategorii proponujemy zasobniki z pojedynczą wężownicą, dostępne w zakresie pojemności od 200 do 1500 litrów. Produkty marki WEBER charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką trwałością, dlatego bez problemu będą funkcjonować przez wiele lat. Potwierdzeniem tej jakości jest siedmioletnia gwarancja udzielana przez producenta. Zasobniki z 1 wężownicą marki WEBER są wyposażone w izolację o grubości 50 mm oraz estetyczny płaszcz zewnętrzny z PVC. W sprzedaży posiadamy również wymienne anody magnezoweanody tytanowe do zasobników.