Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zasobniki c.w.u. z 1 wężownicą

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Model
Pojemność
Ilość wężownic
Przeznaczenie zasobnika
Orientacja
Filtruj

Zasobniki c.w.u. jednowężownicowe

Zasobnik c.w.u. jest istotnym uzupełnieniem urządzenia grzewczego, takiego jak kocioł C.O. lub pompa ciepła. Aby był energooszczędny i zapewniał odpowiednią do potrzeb ilość wody o wysokiej temperaturze, jest konieczne zastosowanie izolacji wnętrza lub / i wężownicy.

Wężownica w zbiorniku ciepłej wody jest ona spiralnie zwiniętą rurką, wypełnioną czynnikiem roboczym, którego zadaniem jest przekazywanie ciepła do wody. Wężownica znajduje się wewnątrz zbiornika i jest bezpośrednio otoczona wodą, dlatego wymiana energii termicznej jest efektywniejsza niż podgrzewanie z zewnątrz dodatkową grzałką.

W tej kategorii proponujemy zasobniki z pojedynczą wężownicą, dostępne w zakresie pojemności od 200 do 1500 litrów. Produkty marki WEBER charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką trwałością, dlatego bez problemu będą funkcjonować przez wiele lat. Potwierdzeniem tej jakości jest siedmioletnia gwarancja udzielana przez producenta. Zasobniki z 1 wężownicą marki WEBER są wyposażone w izolację o grubości 50 mm oraz estetyczny płaszcz zewnętrzny z PVC. W sprzedaży posiadamy również wymienne anody magnezoweanody tytanowe do zasobników.