Zasobnik emaliowany z 1 wężownicą 1000 l WEBER W1 1000

Przeznaczenie: Pionowy zasobnik c.w.u. o pojemności 1000 l. z podwójną warstwą emalii, anodą magnezową i 1 wężownicą w izolacji termicznej gr. 100 mm, która zabezpieczona jest płaszczem typu skay. Jest to pewne, sprawne i przede wszystkim trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w każdego typu obiektach.

POSIADA ATEST PZH

01010065

D

Nowy produkt

WEBER

13 059,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 492,00 zł

Czas wysyłki: 7 dni

Szacowany termin wysyłki: 6 - 8 luty 2023 

Zasobnik c.w.u. pionowy z 1 wężownicą 1000l

GŁÓWNE ZALETY

Emaliowany zasobnik cwu w orientacji pionowej o pojemności 1000 l z 1 wężownicą marki WEBER. Charakteryzuje się najwyższą sprawnością oraz estetycznym wyglądem. 

Wysokiej klasy podwójna warstwa emalii oraz anoda magnezowa stanowią maksymalne zabezpieczenie zasobnika przed korozją wydłużając maksymalnie jego żywotność.

Wężownica o wysokiej wydajności zastosowana w zasobniku WEBER W1 1000 umożliwia podłączenie takich źródeł ciepła jak: kotły c.o., pompy ciepłasystemy solarne, itp.

Króciec przyłączeniowy grzałki elektrycznej umieszczony w połowie wysokości zasobnika, zapewnia ekonomiczny podgrzew wody w ilości wymaganej do chwilowego zużycia. Rozwiązanie to eliminuje niepotrzebny podgrzew całego zasobnika przy użyciu energii elektrycznej, tak jak w większości rozwiązań dostępnych na rynku.

Manualny termometr gwarantuje odczyt temperatury bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Otwór rewizyjny w dolnej części zasobnika WEBER W1 1000 l umożliwia regularne czyszczenie jego wnętrza, co jest szczególnie wskazane w przypadku wody o niskiej jakości.

Izolacja termiczna gr. 100 mm z pianki poliuretanowej gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej.

Płaszcz PCV zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami oraz estetyczny wygląd, dzięki możliwości łatwego czyszczenia. Standardowo urządzenie wyposażone jest w płaszcz w kolorze szarym lub pomarańczowym w zależności od dostępności.

GŁÓWNE PARAMETRY

Zasobnik c.w.u. emaliowany pionowy 1000 l z 1 wężownicą WEBER - parametry techniczne tabela

Klasa dystrybucjiD

Produkty powiązane